Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Kahverengi

(1)

renk

Siyah

(1)

Fiyat
16091609
Sırala
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet

Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet

1.609,93 TL2.299,90 TL
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet
Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet

Youth Techsun Vent Çocuk Sandalet

1.609,93 TL2.299,90 TL

Yaz aylarında sizlere rahatlığı ve ferahlığı aynı anda sunan Columbia sandalet modelleri kaliteli ve duru güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Rahat giyilebilir tarzı ve ileri düzey kullanılan teknolojileri ile işlevselliği hep ön planda tutuluyor. Günlük hayatın temposuna entegre edilebilir yapısının yanı sıra outdoor aktivitelerinde ergonomik bir biçimde giyim sağlanabilir. Çocukların ayak tabanları ile uyumlu olan özel tasarımları ile donatılan marka, ortopedik olma formuyla da kullanıcılarına keyifli anlar sunuyor. Marka, çocukların ayaklarına göre özel olarak dizayn ettiği şık ve konforlu bebek sandalet modellerini ve daha fazla seçeneği herkesin beğenisine bırakıyor.

Columbia Çocuk Sandalet Modellerindeki Detaylar Nelerdir?

Columbia çocuk sandalet modelleri yaz aylarında kullanılabileceğiniz yeni nesil ürünler olarak kullanıcılarına hitap ediyor. Ürün özelliğinde yer alan Outdry teknolojileri ile kız çocuk sandalet modellerinde ve diğer tasarımlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Erkek bebek sandalet modellerinde de tercih edilen bu yeni nesil teknoloji ileri düzey gelişmişlik sağlayan fit ve rahatlık sağlıyor. Ayakların rahat etmesini ve üst düzey performans sağlaması yönünden sıkça tercih ediliyor. İzolasyon sağlayarak üst düzey kullanım imkanı tanıyan ve ayaklarda biriken kiri dışarı atan bir teknolojisi bulunuyor. Sıcak yaz günlerinde teri ve ıslaklığı üzerinden atan bu teknoloji ile olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Erkek çocuk sandalet modelleri ve benzeri sandalet çeşitleri ile su geçirmezlik özelliğini aynı üründe bulabilirsiniz. Çocuk sandalet modellerinde hafif ve dayanıklı materyallerden oluşan bir dizaynı yer alıyor. Kaliteli dikiş tekniği ile ayakların ağırlığı kız bebek sandalet modellerinde de aynı özelliği gösteriyor. Adımlarınızı rahat bir biçimde atmanıza olanak tanıyan ve gelişmiş teknik özellikleri ile konforlu bir giyim sağlayacağınız erkek çocuk sandalet modellerini siz de deneyimleyebilirsiniz.

Columbia Sandalet Modellerinde Omni Grip Teknoloji Ne İşe Yarar?

Sıcak yaz günlerinin kurtarıcı ürünleri arasında yer alan erkek kız sandalet modellerinde gelişmiş teknolojilere yer verilen detaylar bulunuyor. Techlite teknolojisi ile bir araya getirilen darbe emici desteğe sahip malzemeler ve ayağınıza ultra koruma kazandıran dizayn ile ürün özelliğinde kullanılabilirliği artırılması hedefleniyor. Her adım atışında ayağınızı sıkmayan ve acıya mahal vermeyen tasarımlar ile siz de ideal bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hiking ve running gibi belli başlı aktiviteleri konforlu bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün özelliğinde kullanılan köpük materyali ile ultra hafif bir giyim elde edebilirsiniz. Sandalet kız çocuk modellerinde her türlü arazi şartlarına uyum sağlayan yapısıyla birlikte patikada, ıslak zeminde ve kaygan yollarda gönül rahatlığıyla giyinebilirsiniz. Sandalet kız çocuk sandaletleri de dahil olmak üzere yüksek tutuş gücüne sahip Omni Grip teknolojisine yer veriliyor. Çok yönlü kullanım fırsatı tanıyan özellikleri ile ayağınızın zemin üzerinde kaymasını önleyen ve ileri derecede tutuş kabiliyetine sahip olan formuyla tasarlanıyor. Ortopedik bebek sandalet modellerinde de geçerli olan aynı özellikler sağlam tabanı ile güvenle adım atılmasına olanak tanıyor. Sandalet bebek kız çocuklarında beğenerek kullanabileceği bu ürünler, uzun yıllar deforme olmadan giyinilebiliyor.

Columbia Sandalet Modellerinin Diğer Özellikleri Nelerdir?

  • Sandalet bebek kız çocuk ürünlerinde kullanılan Omni-Grip dış tabanları her türlü arazi yapısına uygun olacak şekilde dizayn ediliyor.
  • Her türlü zemine uygun olabilecek Columbia çocuk sandalet formuyla patikalarda ve düz zeminde konforlu bir biçimde kullanılabiliyor.
  • Çok yönlü kullanım fırsatı tanıyan bu tasarımlarda tırmanma gibi pek çok aktiviteler rahatlıkla yapılabiliyor.
  • Yüksek tutunma özelliği ile donatılmış olan sandalet modelleri oldukça kullanışlı olabiliyor.
  • Sandalet erkek çocuk ve benzeri ürünlerde kolayca açılıp kapanan cırt cırt detayı bulunuyor.
  • Erkek ve kız çocuk sandaletinde farklı renk tercihinde bulunmanız mümkün kılınıyor.
  • Ayrıca Columbia erkek çocuk sandalet modelleri ile şık ve rahat bir görüntü sunabileceğiniz çocuk şort modellerine de hakim renk uyumunu yakalayarak ulaşabilirsiniz.

Columbia çocuk sandalet fiyatları herkesin bütçesine uygun olarak belirleniyor. Siz de beğendiğiniz Columbia kız çocuk sandalet modellerine, kolayca kombinleyebileceğiniz çocuk T-shirt modellerine ve daha fazlasına Columbia markası içerisinde ulaşabilirsiniz.

Daha fazlasını oku