Mağazadan Teslimat


1.Mağazadan Teslim Al nedir?

Columbia.com’dan oluşturduğunuz siparişinizi Columbia mağazalarından teslim almayı sağlayan hizmettir.

2.Mağazadan Teslim Al için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Mağazadan Teslim Al seçeneği ile oluşturduğunuz siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

3.Siparişimi hangi mağazalardan teslim alabilirim?

Mağazadan Teslim Al seçeneğini seçerek siparişinizi teslim alabileceğiniz mağazalara www.columbia.com.tr/stores adrese giderek ulaşabilirsiniz.

4.Mağazadan Teslim Al seçeneği ile nasıl sipariş oluşturabilirim?

Beğendiğiniz ürünlerin beden ve rengini seçip sepetinize ekleyiniz. Siparişini tamamladıktan sonra sepete yöneldiğinizde adres bilgisi adımında Mağazadan Teslim Al seçeneği kutucuğunu seçip istenilen bilgileri doldurarak ödeme adımına geçiniz. Ödeme yönteminizi seçip ödeme işlemi sonrası siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

5.Siparişim mağazaya ne zaman teslim edilecek?

Siparişiniz oluşturulma tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde belirttiğiniz mağazaya teslim edilir.

6.Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra sms bilgilendirmesi ile sipariş takip linki gönderilecektir. Gönderilen linkten veya Columbia.com hesabınıza giriş yaparak siparişlerim kısmında da siparişinizi durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

7.Siparişimi mağazadan nasıl teslim alabilirim?

Siparişiniz mağazaya teslim edildiğinde tarafınıza bilgilendirme sms’i gönderilecektir. Bilgilendirme geldiği andan itibaren 7 gün içerisinde kimliğiniz ile mağazadan teslim alabilirsiniz. Belirtilen sürede teslim alınmayan siparişlerin iade işlemi gerçekleştirilir.

8.Siparişimi almak için gecikirsem ne yapmam gerekmektedir?

Siparişinizi belirtilen süre içinde teslim alamadığınız ve teslimat süresini uzatmak istediğiniz durumlarda 0(850) 200 11 41 müşteri hizmetleri hattımıza ya da bilgi@gozalan.com.tr mail adresimize bildirmeniz gerekmektedir. Siparişinizin teslim alma süresini en fazla 7 gün daha uzatabilirsiniz.

9.Mağazadan Teslim Al seçeneği ile aldığım ürünlerin değişimini ya da iadesini nasıl yapabilirim?

Siparişiniz mağazaya teslim edildiği tarihten itibaren 30 gün içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ürün incelemesi için ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz veya size en yakın Columbia mağazamıza ürünleri faturası ile değişim ya da iade talebinizi belirterek teslim edebilirsiniz.