Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Kırmızı

(1)

renk

Yeşil

(1)

Fiyat
10191019

Columbia yetişkin kıyafet ve ayakkabılarının yanı sıra çocuklar için de son derece işlevsel ve dayanıklı ürünler sunar. Kız ve erkek çocukları için tasarladığı şort, t-shirt, pantolon ve dış giyim ürünlerinde de yetişkin tekstilindeki teknolojilerden yararlanır. Güneş koruması ve su geçirmez gibi özellikler taşıyan kumaşlarla desteklenen ürünler arasında bulunan çocuk t-shirt tasarımları hem Columbia’nın tarzını yansıtır hem de renk ve baskı seçenekleriyle çocukların enerjik bünyelerine uyum sağlar. Pembelerden turunculara mavilerden yeşillere kadar geniş bir renk yelpazesinde sunulan çocuk tişörtleri, erkek t-shirt modelleri gibi uzun ve kısa kol seçeneklerine sahiptir.

Columbia Çocuk T-shirt Modelleri

Columbia çocuk tişörtleri, %100 pamuklu, %100 polyester kumaşlardan çeşitli teknolojiler eklenerek tasarlanır. Çocuk ve bebek tişört modelleri gün içinde koşma, oyun oynama ve çocukların diğer aktivitelerine uyum sağlayacak, aynı zamanda dış etkenlere karşı koruyabilecek özellikler taşır. Okuldan gezmeye, spor aktivitelerinden günlük kullanıma birçok çeşitte sunulan çocuk t-shirt seçeneklerinde rahatlık ve stil ön plandadır. Çocuklarınıza güvenle giydirebileceğiniz tişörtleri işlevleri, renkleri ve stillerine göre seçebilirsiniz. Kız ve erkek çocuk tişörtlerinin tüm modelleri standart kesime sahiptir ve polyester içerikli modellerin ekstra esnekliği bulunur. Hareket özgürlüğü sağlayan tişörtler, gelişim çağında çocuklarınızın kısıtlanmadan sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

  • Erkek Çocuk için Kısa Kollu Tişörtler: Çeşitli renk ve desenlerde sunulan uzun kollu tişörtler, yaz kış giyilebilecek kumaşlardan yapılır. Kaliteli malzemelerden üretilen tişörtler birçok testten geçerek size ulaşır ve çocukların kullanımlarına oldukça dayanıklıdır.
  • Erkek Çocuk için Uzun Kollu Tişörtler: Kısa kollu modeller, çocukların yaz aylarının tadını çıkarabilmeleri için özel serin tutan teknolojilerle desteklenir. Erkek çocuk tişörtleri, Columbia erkek t-shirt modelleri gibi daha çok outdoor kıyafet tasarımlarına sahiptir. Doğa, doğal yaşam ve hayvan baskıları ön planda olan kıyafetler erkek çocukların da favorileri arasındadır.
  • Kız Çocuk için Kısa Kollu Tişörtler: Uzun kollu kız t-shirt’leri, şirin baskılardan her kıyafetle uyum sağlayacak modellere kadar oldukça çeşitlidir. Jimnastik, spor, oyun alanları ve parklarda oynamaları için ideal kumaşlar seçilerek üretilir.
  • Kız Çocuk için Uzun Kollu Tişörtler: Kelebek ve çiçek baskılı modeller kız çocuklarının en sevdiği t-shirt’lerdir. Renkli gardıroplarına hemen uyum sağlayabilen Columbia t-shirt’ler ile minikler moda ikonuna dönüşebilirler.

Columbia Çocuk T-shirt'leri ve Bedenleri

Bebekler için de tişört tasarımları bulunan Columbia’da bebek bedenleri yürümeye yeni başlayanlar olarak da adlandırılır ve 3/6 aydan başlar. 18/24 aylığa kadar yani iki yaşına kadar kız ve erkek bebek tişörtleri bulabilirsiniz. Daha büyük çocuklarınız için çocuk kategorisine bakmanız gerekir. Uzun ve kısa kol çocuk tişörtler ise tüm çocuklar için 2 yaştan başlar ve XL beden olan 161-173 boylarında çocuklara kadar uyar. Örneğin, Columbia’nın 14 yaş erkek tişörtü XL bedendir. Kız tişörtlerini ise boy oranlarına göre rahatça karar verebilirsiniz. Erkek ve kız çocuk tişörtleri pamuk, polyester ve elastan karışımlarından oluşur. Bu sayede kullanım alanı ve özelliklerine göre aralarından dilediğiniz gibi seçebilir ve çocuklarınızın da Columbia kalitesi ile tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk T-shirt’lerinin Özellikleri ve Avantajları

Çocukların dışarıda ve içeride özgür olmalarına ve diledikleri gibi eğlenmelerine yardımcı olan Columbia’nın uzun ve kısa kol çocuk t-shirt’leri birçok koruyucu özellik ile donatılmıştır. Bu özellikler daha çok oyun oynamak gibi enerji sarf ettikleri zamanlarda büyük konfor sağlar. Yetişkin erkek ve kadın t-shirt modelleri gibi kuru tutan ve güneş koruyucuları vardır. Çoğunlukla birden fazla özelliği aynı t-shirt’te bulabilir ve çok yönlü olarak kullanabilirsiniz.

  • Omni-Shade Özellikli Modeller: UPF 50 güneş koruması içeren bu t-shirt’ler, güneşi gölgeleyerek zararlı ışınların direkt olarak cilde yansımasını engeller. Böylece çocuklarınız tüm gün güneşin altında dilediği gibi oynayabilir ve sadece gerekli olan faydalı güneş ışınlarını alır.
  • Omni-Wick Özellikli Modeller: Fitilleme teknolojisi olarak da bilinen hızlandırılmış buharlaştırma teknolojisine sahip bu erkek ve kız çocuk tişörtleri, nemi kumaş üzerinde yayarak dağıtır ve hızla yok olmasını sağlar. Teri ciltte fazla tutmadığı için cilt dostudur ve hem sıcak havalarda hem de yoğun aktivitelerde işlevseldir.
  • Omni-Heat Özellikli Uzun Kollu Modeller: 

Daha fazlasını oku