Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Kırmızı

(1)

renk

Yeşil

(1)

Fiyat
467467
Görünüm:
Sırala
Y Penguin Glide Crew Çocuk Sweatshirt
Y Penguin Glide Crew Çocuk Sweatshirt

Y Penguin Glide Crew Çocuk Sweatshirt

467,45 TL849,90 TL
CSC Basic Chest Logo Çocuk Sweatshirt
CSC Basic Chest Logo Çocuk Sweatshirt

CSC Basic Chest Logo Çocuk Sweatshirt

995,45 TL1.809,90 TL

Columbia Çocuk Sweatshirtler

Özellikle kış aylarında veya yağmurlu havalarda vücut ısınızı koruyabilmek için sweatshirt ürünleri oldukça faydalıdır. Sweatshirtler, pamuksu yapıları ve soğuğu geçirmeme özelliği sayesinde dış hava olaylarından minimum derecede etkilenmenizi sağlar. Sweatshirtler yaş grubuna göre değişiklik gösterir. Çocuk sweatshirt modelleri, farklı tarzlara ve yaş gruplarına hitap eder. Kapşonlu olması, iç yapısında bulunan ısıtıcı hammaddeler ürünün sağladığı yararları sizin için artırır. Örneğin unisex olan sweatshirtler kullanım odaklı üretilerek her cinse hitap eden ürün çeşitlerinden biridir. Dilerseniz interlock ürün çeşidiyle bedeninizi sarmalayan sweatshirtleri tercih edebilir dilerseniz hooded sweatshirtleriyle bol ve koruma odaklı seçimler de bulunabilirsiniz. Üstelik her sweatshirt çeşitlerinin hitap ettikleri yaş grupları farklıdır. Cinsiyet fark etmeksizin kız ya da erkek yetişkin-çocuk grubuna ait ürün çeşitleri bulunur. Yaş grupları da oldukça geniş bir kitleye sahip olan çocuk sweatshirt modelleri her tarza uygundur. 14 yaş erkek sweatshirt, kız bebek sweatshirt ürünlerin hitap ettiği yaş gruplarından bazılarıdır.

Her Yaş Grubuna Uygun Sweatshirt Çeşitleri Nelerdir?

Cinsiyet değişikliğinin sonuçları sayesinde değişen kalıplar, ürünlerin her bedenle uyumlu olmasını engeller. Bunun için çocuk sweatshirt ürünlerinde seçenek çeşitliliği ne kadar fazla olursa kullanıcıların alternatifleri de bir o kadar artar. Küçük yaş gruplarına hitap eden çocuk sweatshirt modelleri arasından en sık tercih edilen ürün track top tasarımlarıdır. Renk seçenekleri farklı kulvarlara ayrılan bu ürünlerde bulunan kapşonlular kış ayları için gayet konforlu olmasının yanı sıra beğenerek tercih edebileceğiniz bir giysi türüdür. Artan vücut ısısı nedeniyle içerisinde bulundurduğu konfor artırıcı ürünler, size en soğuk havalarda bile en sıcak yerlerde olduğunuzun hissini yaşatır. Farklı yaş gruplarına ayrılan ürün seçenekleri 13-14 yaş sweatshirt, 14 yaş erkek kapşonlu sweatshirt, 11- 12 yaş sweatshirt çocuk ürünlerinin yaş gruplarındandır. Hoş görünümleri ve göz alıcı detayları sayesinde içinde kendinizi özel hissedeceğiniz sweatshirtler desen açısından da oldukça farklı şekillerde bulunur. İsteğinize göre fermuarlı sweatshirt hırka modellerinden tercih edebileceğiniz ürün yelpazesine örnek verilebilir. Daha küçük yaş gruplarına da hitap eden çocuk sweatshirt modelleri cinsiyet olarak kız bebek sweatshirt ve erkek bebek sweatshirt çeşitlerine sahiptir. Bunların yanı sıra kadın ve erkeklere özel olmak üzere de ürünler bulunur. Kadınlara özel sweatshirtler farklı beden seçeneklerine sahiptir. Vücut şekilleri düşünülerek de üretilen ürünler farklı renk seçenekleri mevcuttur. Çocuklarda olduğu gibi yetişkin kadınlar için de her yaş grubuna uygun sweatshirtler bulunur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerden kendi zevkinize ve isteğinize göre tercihlerde bulunabilirsiniz.

Sweatshirtler Yeterli Konfora Sahip midir?

Kullandığınız her ürünün önce kalitesi ilgi odağınız olur. Sağladığı konfor, kalitesinin verdiği güvenlik içinizin rahatlığını sağlar ve ürünü tercih etmeniz için nedenlerinizi artır. Benzer şekilde bir sweatshirt tercihi yaparken bedeninize uygun olması zevkinize yönelik olması gibi kriterler de önemlidir. Bu kriterlerin yanı sıra ürünlerin hammaddesi, kalitesi, kumaşı ve dayanıklılığı gibi konforunuzu sağlamaya yönelik özellikleri ön planda bulunur. Özellikle markaya önem veren kullanıcılar için oldukça uygun sweatshirt modelleri kaliteli yapısı ile göz alıcı görünüm kazandırır. Su geçirmez özelliğe sahip sweatshirt modelleri, yağmurlu havalarda konforunuzu artırır ve ıslanmanızın önüne geçer. Kaygan kumaşlı ürünlerden elde edilen bu modelleri, hafif esintili havalarda yanınızdan eksik etmemeniz önerilir Çocuk sweatshirt modellerinde renk ve bedenlerin sahip olduğu geniş ürün stoğu sayesinde bebeğinize uygun kaliteli ve konforlu modeller de bulabilirsiniz.. Bunun gibi birçok ürüne göz atabilir, kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sweatshirtler Her Bütçeye Uygun mu?

Tercih edebileceğiniz çocuk sweatshirtlerin rahat ve konforlu olması oldukça önemlidir. Sweatshirtlerde uygulanan fırsatlar da aile bütçenize katkı sağlayan avantajlardandır. Kendi bütçenize uygun sweatshirt modellerine göz atabilir, benzer ürünler arasından istek ve ihtiyacınıza göre seçimlerde bulunabilirsiniz.&a

Daha fazlasını oku