Yeni gelenleri gördün mü? Alışverişe Başla! ›

Hard Mountain FZ Hoodie Erkek Sweatshirt
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider

Hard Mountain FZ Hoodie Erkek Sweatshirt

Paylaş
799,95 TL1.599,90 TL

İndirim %50

Renk:

Hard Mountain FZ Hoodie Erkek Sweatshirt
Hard Mountain FZ Hoodie Erkek Sweatshirt

DETAYLAR

Hard Mountain FZ Hoodie Erkek Sweatshirt, hareket kolaylığı sunan kanguru cepleri, %100 pamuklu esnek dokusu, giyimi kolaylaştıran fermuarlı tasarımıyla açık havada geçirdiğin vakitleri konforlu bir hale getirir. Vücudu saran yumuşak dokusuyla her zaman sıcak tutan bu sweatshirt, başı tamamen saran kapüşonu sayesinde soğuk havaya karşı üstün koruma sağlar. Hard Mountain FZ Hoodie ile açık havada dilediğin gibi koşu ve yürüyüş yapmanın keyfini çıkarabilirsin.

  • %100 Pamuk

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.