Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Terminal Tackle Erkek Şort
Terminal Tackle Erkek Şort
Terminal Tackle Erkek Şort
Terminal Tackle Erkek Şort
Terminal Tackle Erkek Şort

Terminal Tackle Erkek Şort

Paylaş
493.94 TL759.90 TL

İndirim %35

Renk:

Terminal Tackle Erkek Şort
Terminal Tackle Erkek Şort
Terminal Tackle Erkek Şort

Terminal Tackle™ erkek şort, Omni-Shield™ teknolojisi sayesinde su ve lekelere karşı koruma sağlar. Fermuarlı para cebi ve şişe açacağı aparatıyla şort kullanımına yeni bir bakış getirmeye hazır.

KORUMAN HAZIR

Terminal Tackle™ şort, 50 faktör güneş koruması ile aktiviteler sırasında cilt hasarına karşı seni korur. İster kamp gezisinde ister teknede, leke itici güce sahip Omni-Shield™ teknolojisi ile her şey kontrol altında!

  • Omni-Shield™ ile su ve lekelere karşı üstün koruma
  • Omni-Shade™ 50 faktör güneş koruması
  • Fermuarlı gizli cepler
  • Şişe açacağı detayı

MALZEME

%91 Polyester, %9 Elastan
  • %91 Polyester %9 Elastan

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.