Bugaboo Unisex Bere

Bugaboo Unisex Bere

Paylaş
1.249,90 TL

Renk:

Bugaboo Unisex Bere
Bugaboo Unisex Bere

Beden:

straighten

Beden Tablosu

Ürün Detayları

CU9219_023

DETAYLAR

AKILLI SICAKLIK

Bugaboo Beanie ile stilini bir adım öteye taşımaya ne dersin? %100 polyester kumaştan üretilen bu bere, Omni-Heat ısı yansıtma teknolojisi ile vücut ısını sana geri yansıtır ve soğuk hava koşullarında her daim seni sıcak tutar. Bugaboo Beanie ile dışarıda geçirdiğin her an konfor dolu hale gelir.

  • Omni-Heat ısı yansıtma teknolojisi
  • %100 Akrilik

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz:843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.