Y Columbia Lodge Jogger Çocuk Eşofman Alti
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider

Y Columbia Lodge Jogger Çocuk Eşofman Alti

Paylaş
1.609,93 TL2.299,90 TL

İndirim %30

Renk:

Y Columbia Lodge Jogger Çocuk Eşofman Alti
Y Columbia Lodge Jogger Çocuk Eşofman Alti

Beden:

straighten

Beden Tablosu

Ürün Detayları

CS0170_010

DETAYLAR

YUMUŞAK, RAHAT VE ŞIK

Y Columbia Lodge Jogger, %100 pamuktan oluşan yumuşak yapısı sayesinde terlemeden gün boyunca kullanabileceğin bir üründür. Açık hava aktiviteleri ve spor faaliyetleri gibi farklı etkinliklerde rahat bir kullanım sunan ürün, modern çizgileri sayesinde sıklıkla tercih edilir. Ayarlanabilir bel kısmı, lastikli paçaları ile özgür hareket imkanı sunar.

  • %100 Pamuk

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz:843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.