KAYAK AKSESUARLARI

(8)
Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Gri

(2)

renk

Kırmızı

(5)

renk

Lacivert

(1)

Fiyat
522522
Görünüm:
Sırala
Bugaboo Unisex Bere
Bugaboo Unisex Bere

Bugaboo Unisex Bere

1.249,90 TL
Bugaboo Unisex Bere
Bugaboo Unisex Bere
Bugaboo Unisex Bere

Bugaboo Unisex Bere

687,45 TL1.249,90 TL
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere

Bugaboo Çocuk Bere

522,45 TL949,90 TL
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere

Bugaboo Çocuk Bere

522,45 TL949,90 TL
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere

Bugaboo Çocuk Bere

522,45 TL949,90 TL

Columbia Kayak Aksesuarları

Kış aylarının vazgeçilmez spor aktivitelerinin başında gelen kayak, kendine has kıyafet ve aksesuarlara sahip olmasıyla dikkat çeker. Verimli bir aktivite süreci geçirmek adına, kayak kıyafetleri en az kendileri kadar kullanışlı ve fonksiyonel aksesuarlar ile desteklenir. Kışın zorlu hava şartlarına uyum sağlayan, sıcak tutan, olası sakatlıkları en aza indiren ve hareket kabiliyetini kısıtlamayan aksesuarlar sayesinde kayak sporu daha keyifli bir şekilde yapılabilir. Dağ gibi çetin doğal ortamlara ve zor zeminlere ayak uyduracak şekilde dizayn edilen ve materyalleri yine aynı amaca hizmet edecek şekilde seçilen tüm kayak aksesuarları, fark yaratan özellikleriyle öne çıkar.

Kayak takımı, botları, gözlük, dizlik, kask gibi temel malzemeler bu adrenalin yüklü sporun temel malzemeleridir. Bere, eldiven, boyunluk, atkı ve kar maskesi gibi en çok tercih edilen ürünler de koleksiyonlar arasındaki yerini alır. Siz de Columbia erkek kar eldiveni çeşitleri ile unisex, kadın ve çocuklar için özel olarak tasarlanan outlet ve yeni sezon kayak aksesuarı ve ekipmanları arasından beklentini karşılayan ürünleri seçebilirsin.

Doğru Kar Eldiveni ve Beresi Nasıl Seçilir?

Kayak gibi kış sporlarına özel olarak üretilen kıyafet, aksesuar ve ekipmanlar yüksek performans açısından son derece önemlidir. Renk ve model gibi tasarımsal özelliklerin yanı sıra üretimde kullanılan malzemenin niteliği ve kalitesi ilk dikkat edilmesi gereken noktalardandır. En sık kullanılan aksesuarlardan kar eldiveni ve kar beresi seçerken göz önünde bulundurabileceğin özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Genellikle elyaf, naylon ve polyester gibi malzemelerden üretilen özel üretim kar eldiveni modellerini değerlendirebilirsin. Bu modellerde kayak sırasında üşümeye bağlı parmak donması riskini en aza indirecek şekilde sıcak tutan iç ve dış malzemeler ön planda tutulur.
  • Nem kontrolü sağlayan ve kar ile temas eden elleri soğuktan koruyan kar eldivenleri listenin ilk sıralarında olmalıdır. Ayrıca bilekten sıkmalı, su ve rüzgar geçirmez özellikteki Columbia kar eldiveni seçeneklerini de bu listeye eklemeyi unutmayın.
  • Nefes alabilen ısı yalıtımlı eldivenlerin sunduğu rahatlık sayesinde batonları sağlam ve kolay bir şekilde kavrayabilirsin.
  • Seçim yaparken ürünü kimin kullanacağı da çok önemlidir. Çocukların kullanımı için özel olarak dizayn edilen ve dışı kaşmir, içi yüzde 100 polyesterden üretilen çocuk beresi modellerinin farklı renkteki alternatiflerini tercih edebilirsin. Kadın ve erkeklerin kullanımına sunulan bere ve eldivenleri seçerken fiziksel özelliklerini ve kişisel zevklerini göz önünde bulundurabilirsin.

Yapılan spora özel kıyafet, aksesuar ve ekipmanlar kullanmak motivasyon açısından da son derece önemlidir. Maceracı bir ruh haline bürünmek ve kayak gibi heyecanlı bir sporun hakkını verebilmek doğru ekipman seçimi ile mümkün olur.

En Çok Tercih Edilen Kar Atkısı ve Boyunluk Modelleri

Boyun kısmını soğuktan korumak için ideal bir seçim olan atkı ve boyunluk modelleri kayak yapan herkesin vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Çoğunlukla unisex olarak dizayn edilen kar atkısı yumuşak ve sıcak tutan yapısıyla öne çıkar. Yüzde 100 akrilik boyunluk modelleri ise boyun kısmını tamamen kaplaması ve boyunda sabit durması gibi özellikleri sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Boyunlukları dilersen sadece boynuna dolayabilir, dilersen başına kadar uzatıp bir şapka niyetiyle de kullanabilirsin. Boyunluk ve atkılar hem kayak sırasında hem de günlük yaşamda Columbia erkek sweatshirt modelleriyle kusursuz bir uyum yakalar.

Kar maskesi kayak ve snowboard yaparken adeta vücudunla bütünleşerek seni soğuktan koruyan ikinci bir deri vazifesi görür. Polyester ve elastan karışımdan üretilen kar maskeleri sadece göz kısmını açıkta bırakacak şekilde baş, boyun ve hatta omuz kısmını tamamen kaplar. Soğuk, rüzgar ve diğer olumsuz koşulları en iyi şekilde sizden uzaklaştırır. Hobi olarak kayak sporu ile uğraşıyorsan, profesyonel bir sporcu veya eğitmensen, aralarında Columbia kadın kar eldiveni, çocuk kar beresi, erkek kar atkısı gibi onlarca aksesuarın yer aldığı nitelikli koleksiyonlara göz atabilir, kayak deneyimini iyileştirerek keyifli bir aktivite süreci geçirebilirsin.

Daha fazlasını oku