Yeni gelenleri gördün mü? Alışverişe Başla! ›

ÇOCUK ELDİVENLERİ

(5)
Ürün Cinsi
Cinsiyet
Beden
Renk
renkrenkrenkrenk
Fiyat
249249
Sırala
Core Çocuk Eldiven
Core Çocuk Eldiven

Core Çocuk Eldiven

674,93 TL899,90 TL
Youth Thermarator Çocuk Eldiven
Youth Thermarator Çocuk Eldiven
Youth Thermarator Çocuk Eldiven

Youth Thermarator Çocuk Eldiven

374,93 TL499,90 TL
Youth Thermarator Çocuk Eldiven
Youth Thermarator Çocuk Eldiven
Youth Thermarator Çocuk Eldiven

Youth Thermarator Çocuk Eldiven

249,95 TL499,90 TL
Youth Fast Trek Eldiven
Youth Fast Trek Eldiven
Youth Fast Trek Eldiven

Youth Fast Trek Eldiven

352,43 TL469,90 TL
Youth Fast Trek Eldiven
Youth Fast Trek Eldiven
Youth Fast Trek Eldiven

Youth Fast Trek Eldiven

352,43 TL469,90 TL

Columbia, her sezona çok güçlü bir giriş yapan ve sunduğu tasarımları ile de her çağa ayak uyduran, alanında öncü markalardan biridir. Kullanıcılarına sunduğu geniş hizmet ağı ile yaz mevsiminin ihtiyaçlarına çözüm bulduğu kadar kışın ağır şartlarına kolay entegre edilebilen tasarımlara sahiptir. Kullanılabilirliği ve dayanıklılığı sayesinde siz de Columbia markasının izlerini üzerinde taşıyan birbirinden fonksiyonel çocuk eldiven modellerine sahip olabilirsiniz.

Columbia Çocuk Eldiven Modellerindeki Özellikler Nelerdir?

Bebek atkı bere modelleri ile kolayca kombinlenebilen eldiven tasarımları renk ve model olarak takımlanabilen özelliklere sahiptir. Set olarak da temin edilebileceği gibi tek parça halinde satın alınması mümkündür. Bebek eldiven ürünlerindeki soğuğa karşı direnç gösterme ve kolay deforme olmama gibi donanımlarla güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Kar eldiveni olarak da tercih edilen ve soğuk kış günlerine karşı üstün koruma sağlayan bu tasarımlar, çocukların el yapıları ile uyumlu olabilecek şekilde dizayn edilir. Çocuk erkek ve kız kullanımlarına uygun olan özel renkler ile de şık bir kullanım sağlanması hedeflenir. Çocuk bere ve eldiven setlerini bir arada kullanarak çocukların sıcak ve korunaklı kalmaları beklenir. 3 yaş eldiven gibi her yaşa uygun olan çocuk eldivenlerindeki hafiflik ve işlevsellik oldukça dikkat çekicidir. Bebek kar eldiveni ve daha büyük yaşlar için üretilen tasarımları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bununla birlikte erkek çocuk eldiven tasarımlarında olduğu gibi her çeşit üründe kalite ve görsellik ön planda tutulur. 2 yaş eldiven ve diğer ürünlerdeki konforlu kullanım sayesinde ideal olarak ellerin sıcak tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Columbia Çocuk Eldiven Modellerindeki Omni-Shield Teknolojisi Ne İşe Yarar?

Columbia çocuk kar eldiveni dizayn ve işlevsellik bakımından oldukça iyi donanımlara sahiptir. Gelişmiş teknolojilerin yer aldığı bu tasarımlar, güvenli kullanımın yanı sıra dayanıklılığıyla da üstün performans göstermeye aday olur. En yeni teknolojilerin yer aldığı ve tasarımlarında yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı güvenilir ürünlerdir. Ürün özelliğinde dayanıklılığını ve işlevselliğini artırmayı hedefleyen Omni-Shield teknolojilerine yer verilir. Bu özellik ile donatılmış olan çocuk eldiveni modelleri suyu ve lekeyi kendinden uzak tutmayı başarır. Özel olarak geliştirilen bu teknoloji sayesinde çocuk kar eldivenleri her daim kuru ve temiz kalır. Su ve leke itici çocuk kar eldiveni ile minikler diledikleri zaman ve diledikleri yerde bu ürünleri rahatça kullanabilirler. Kışın zorlu şartlarına uyum sağlayabilen ve ıslak kalmasını engelleyen kaliteli kumaşı ile işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yemek yediklerinde, yere düşüp çamurlandıklarında ya da herhangi bir nedenle eldivenleri kirlendiğinde leke itici özelliğe sahip olan kız çocuk kar eldiveni ve diğer ürünleri gönül rahatlığı ile temizleyebilir ve leke oluşmasını zahmetsizce önleyebilirsiniz. Pratik bir kullanımı olan çocuk eldiveni tasarımlarıyla ellerinizin sıcak ve korunaklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Columbia Çocuk Eldiven Modelindeki Diğer Özellikler Nelerdir?

  • Erkek bebek eldiven ve benzeri tasarımlar ile kış günlerinde konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Çocuklar için eldiven, bere ve atkı tasarımını üstlenen Columbia markası kaliteden ödün vermeden ürünleri kullanıcıları ile paylaşır.
  • Birbirinden farklı pastel renklere sahip olan eldiven çocuk elleri ile uyumlu olacak şekilde dizayn edilir.
  • Kaliteli dikiş tekniği ve kumaşlardan elde edilen kız çocuk kar eldiveni ve benzeri ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
  • 1 yaş bebek eldiveni ile birlikte bere ve atkılarını da kolayca kombinleyebilir ya da set halinde satın alabilirsiniz.
  • Columbia çocuk eldiven modellerinin orta kısmında bulunan deri detayı hem şık bir görüntü sunar hem de avuç içinin çok daha elastik olmasına yardımcı olur.
  • Ayrıca Columbia eldiven ürünlerindeki bilek kısmındaki ayarlanabilen bantlar ve çıkarıldığında çiftlerin kaybolmasını önleyen aparatlar ile oldukça fonksiyonel bir kullanım sağlar.

Siz de Columbia kız çocuk eldiven ürünlerinin yanı sıra erkek eldiven modelleri ile de aradığınız konforu kolayca bulabilirsiniz. Bununla beraber Columbia erkek çocuk eldivenleri ile birlikte kadın eldiven modellerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Daha fazlasını oku