Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Bej

(1)

renk

Kırmızı

(2)

renk

Lacivert

(1)

Fiyat
522522
Görünüm:
Sırala
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere

Bugaboo Çocuk Bere

522,45 TL949,90 TL
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere

Bugaboo Çocuk Bere

522,45 TL949,90 TL
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere
Bugaboo Çocuk Bere

Bugaboo Çocuk Bere

522,45 TL949,90 TL

Columbia Çocuk Bere Modelleri ve Fiyatları

Tasarladığı yüksek teknoloji ürünler ile outdoor sektöründe farklı bir dünyanın kapılarını aralayan Columbia, senin gibi açık hava tutkunlarının ihtiyaçlarını anlar ve etkileyici bir şekilde giderir. Bu sayede en zorlu koşullarda bile eşsiz bir tasarım ve vazgeçemeyeceğin bir konfor sunar. Dış giyim ve spor giyimde olduğu gibi bere kategorisindeki işlevsel ürünler de doğayla iç içe geçireceğin vakti daha kaliteli bir hale getirir. Günlük yaşantında tarzının vazgeçilmez bir parçası olarak kullanabileceğin bere çeşitleri, yüksek teknolojimiz ile çok daha konforlu hale gelir.

Kadın, erkek ve çocuklar için üretilen modellerin yanı sıra unisex bere çeşitleri de yer alır. Sportif tarzın önemli bir tamamlayıcısı olan bereler, en yenilikçi özellikleri ile her koşulda konforlu hissetmeni sağlar. Çocuğun ya da kardeşin varsa Columbia çocuk bere modelleri ile onların soğuk havalarda ihtiyaç duyabileceği parçaları anında satın alabilirsin. Tarz, rahat ve sevimli olan erkek, kız çocuk bere modelleri ile çocukların soğuk havalarda ihtiyacı olabileceği berelere anında ulaşabilirsin.

Üstün Teknoloji Ürünü Columbia Bere Modelleri

Özellikle yağmurlu günlerde herkese eşsiz bir rahatlık sağlayan Omni Shield özelliğine sahip olan erkek, kız çocuk bereleri, sıvıların emilmesine engel olarak suyu ve lekeyi iter. Columbia'nın outdoor dünyasında fark yaratan ürünleri, bu sayede hem temiz hem de kuru kalır. Rüzgarlı günlerde ise çocuklar için özenle geliştirilen Omni Wind Block özelliği olan bereleri tercih edebilirsin. Bu bereler en çetin koşullarda bile rüzgarı engeller ve terin dışarı atılmasına izin vererek kuru tutmayı başarır.

Üstün bir nem transfer teknolojisi sağlayan Omni Wick, nemi hızlıca buharlaştırıp vücuduttan uzaklaştırarak en hareketli günlerde bile ihtiyaç duyulan konforun elde edilmesini sağlar. Omni Heat Reflective ve Omni Heat Reflective 3D teknolojileri olan bereler ise yansıtıcı işlevleri ve ısıyı hapseden yapıları ile vücut ısısını koruyarak çocukları sıcak tutar.

Columbia'nın macera tutkunlarına hitap eden bere modelleri konforu, sportif tasarımı ve kaliteyi etkileyici bir şekilde bir araya getirir. Çocukların ya da kardeşlerin ile beraber açık hava aktivitelerinde zaman geçirmeyi seviyorsan ya da çocuklar için spor ve rahat bir parça arayışı içindeysen, Columbia'nın yüksek teknoloji ile donattığı çocuk bere modellerini incelemelisin!

Çocuklar İçin Bere Modelleri

Columbia çocuk bereleri ile ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yer alır. Sunduğu teknolojik özelliklerle beraber antialerjik kumaşlar kullanan marka, çocukların ihtiyaç duyabileceği bütün özellikleri bünyesinde barındırır. Çocukların sağlığını gözeten bir bere arayışı içindeysen Columbia'nın modellerini mutlaka göz atmalısın. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra Columbia çocuk bere söz konusu olduğunda sunduğu çeşitlilikle de dikkatleri üzerinde toplar. Nefes alabilen, sıcak tutan ve nem kontrolünü sağlayan bereler ile çocukların sağlığını gözeten Columbia, aynı zamanda çocukların cilt hassasiyetini göz önünde bulundurarak bakteri tutmayan ürünler ortaya koyar. Erkek ve kız çocukları için farklı modeller tasarlayan Columbia ile aradığınız tarzda bir ürünü kolay bir şekilde bulabilirsin.

Columbia kız çocuk bere modelleri sevimli renkleri ve hareketli tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplar. Kız çocukların ilgisini çeken bereler günlük hayatta kullanılabileceği gibi doğa yürüyüşü ya da kayak gibi outdoor aktivitelerde de çocukların kullanabileceği özelliklere sahiptir. Çocuğunla hafta sonu açık havada güzel bir aktivite planladıysan, Columbia'nın bere modelleri bunun için ideal hale gelir. Kızlarla birlikte Columbia erkek çocuk bere modellerinde de aynı canlılığı sürdürmeye devam eder. İster kız ya da erkek çocuklar için özel olarak üretilen modellerden birini alabilir istersen de unisex parçalar arasından bir tercihte bulunabilirsin. Herhangi bir yaş ya da cinsiyetteki bir çocuk için bere arayışı içindeysen, Columbia'nın modellerini göz atmaya başlamalısın!

Daha fazlasını oku