Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Tech Trail Erkek Şort
Tech Trail Erkek Şort
Tech Trail Erkek Şort
Tech Trail Erkek Şort
Tech Trail Erkek Şort

Tech Trail Erkek Şort

Paylaş
688.94 TL1,059.90 TL

İndirim %35

Renk:

Tech Trail Erkek Şort
Tech Trail Erkek Şort
Tech Trail Erkek Şort
50 faktör güneş korumalı, rahat ve streç bu şortla özgürce hareket et.

BİR ŞORTTAN FAZLASI

Cuma günleri işyerinde giyebileceğin rahatlığa ve şıklığa, uzun yürüyüş giysilerinin kullanışlılığına sahip bu şortlar maceraseverlerin vazgeçilmezi.

KULLANIŞLILIK

50 faktörlü güneş koruması ve su itici kumaş özelliği seni outdoor etkinliklerine hazırlarken hafif streç kesimi rahat hareket etmeni sağlar.

  • Omni-Shield™ ile su ve lekelere karşı üstün koruma
  • Omni-Shade™ ile 50 faktör güneş koruması
  • Konforlu streç kumaş
  • Fermuarlı gizli cep

MALZEME

%96 Polyester / %4 Elastan
  • %96 Polyester %4 Elastan

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.