Yeni gelenleri gördün mü? Alışverişe Başla! ›

SIKÇA SORULAN SORULARA DÖN

Columbia.com.tr’nin ana sayfasındaki Hesabım kısmından “ÜYE OL” butonuna tıklayarak, üyelik formunu doldurup ÜCRETSİZ olarak hemen üye olabilir ve fırsatlardan haberdar olmaya başlayabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız. Sitemize üye olursanız kampanyalar, indirimler, fırsatlar ile ilgili haberlerden öncelikli olarak siz haberdar olabilirsiniz. Hesabım > Kişisel Bilgilerim başlığı altından kişisel bilgilerinizi yönetebilir, sizi daha yakından tanıyabilmemiz ve size özel fırsatlar oluşturarak size sunabilmemiz için bizimle daha çok bilginizi paylaşabilirsiniz.
İndirimden yararlanmak için; Columbia.com.tr üzerinden, sms ve e-posta iletişimine izin vererek üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra satın almak istediğin ürünleri sepetine ekleyebilirsin.%5 indirim, yeni sezon ürünlerde geçerlidir ve sepetine otomatik olarak tanımlanacaktır.
Columbia.com.tr’ye üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapılabilmesi ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.
SMS ve E posta iletişim izinlerini onaylamanız akabinde en güncel Columbia yeniliklerini ilk duyanlardan biri olarak özel fırsatlar ve özel online indirimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm bu bilgilendirmeler için Hesabım kısmından Üyelik Bilgileri butonuna tıklayarak SMS ve E posta iletişimine izin veriyorum kutucuğunu işaretlemeniz yeterlidir.
Bizden haber almak istemezseniz «Columbia Ret» yazıp 7889’a ücretsiz SMS göndererek SMS gönderilmesini engelleyebilirsiniz. E-posta bildirimlerinizin iptal edilmesi için gelen e-mail içerisinden “Üyelikten Çık” butonunu tıklayarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz. Bu iki yol haricinde, ayrıca Columbia.com.tr adresinde üyelik sayfasında yer alan “SMS ve E-posta iletişimine izin veriyorum” işaretli alanı kaldırarak kaydedebilirsiniz. Üyelik bilgilerinize gitmek için tıklayınız.
Kişisel verilerinizin korunması konusundaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz ve bu kapsamda verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda öngörülen usul ve esaslar ile hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olarak saklıyoruz. Gizlilik politikamıza linkten ulaşabilirsiniz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metni'mize bu linkten ulaşabilirsiniz.
Şifrenizi unuttuysanız, üye girişi bölümünde bulunan ‘ŞİFREMİ UNUTTUM’ linkine tıklayıp, gelen sayfadaki alana üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Şifrenizi değiştirebilmeniz için e-mail adresinize bir link gönderilecektir. Linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. Güvenliğiniz açısından bu link 30 dakika süreyle aktif olacaktır. 30 dakika içinde şifre belirleme işlemini yapamadıysanız tekrar ‘ŞİFREMİ UNUTTUM’ linkine tıklamanız gerekmektedir. Şifremi unuttum sayfasına gitmek için tıklayınız.