Columbia.com.tr ' nin ana sayfasındaki Hesabım kısmından “ÜYE OL” butonuna tıklayarak, üyelik formunu doldurup hemen üye olabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.
Www.columbia.com.tr'ye üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.
Sitemizde üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize ürününüzü ekledikten sonra alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizin kontrolünü sağlıklı bir şekilde yapabilmeniz için, üye girişinizi tamamlamanızı öneririz. Üyelik sırasında almış olduğumuz bilgiler, sizin güvenli bir alışveriş yapabilmeniz için gereklidir.
Sitemize üye olursanız kampanyalar, indirimler, fırsatlar ve columbia.com.tr ile ilgili haberlerden öncelikli olarak siz haberdar olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi yönetebilir, sizi daha yakından tanıyabilmemiz ve size özel fırsatlar oluşturarak size sunabilmemiz için bizimle daha çok bilginizi paylaşabilirsiniz.
Kişisel verilerinizin korunması konusundaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz ve bu kapsamda verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda öngörülen usul ve esaslar ile hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olarak saklıyoruz.
Şifrenizi unuttuysanız, Hesabım kısmında bulunan ‘Şifremi Unuttum’ linkine tıklayarak, gelen sayfadaki kutuya üye olurken belirttiğiniz e-posta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Şifrenizi değiştirebilmeniz için mail adresinize bir link gönderilecektir. Linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. Güvenliğiniz açısından bu link 30 dakika süreyle aktif olacaktır. 30 dakika içinde şifre belirleme işlemini yapamadıysanız tekrar ‘Şifremi Unuttum’ kutucuğuna tıklamanız gerekmektedir.
E-posta ve sms izinleri sayesinde size özel kampanya ve duyurular hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. Buna istinaden verilerinizi 3.kişi ya da kurumlar ile sizin açık rızanız olmadan paylaşmayacağımızı bilmenizi isteriz. Ancak bizden haber almak istemezseniz «Columbia Ret» yazıp 7889’a ücretsiz SMS göndererek ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. E-posta bildirimlerinizin iptal edilmesini talep etmek için ise 0850 200 11 41 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı aramanız veya web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak tarafımıza e-posta göndermeniz gerekmektedir.