Yeni gelenleri gördün mü? Alışverişe Başla! ›

SIKÇA SORULAN SORULARA DÖN

Sayfanın sağ üst köşesine yerleştirilmiş arama alanına aradığınız ürün kodunu/ ürün adını yazarak veya sayfanın sol yanında bulunan menüden seçerek istediğiniz ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Sıralama butonlarını kullanarak renk ve fiyat ile ilgili istediğiniz sayfaya erişebilirsiniz.
Columbia.com.tr’den aldığın ürünlerde fatura tarihinden itibaren 1 yıl içinde inceleme talebinde bulunabilirsin.

İnceleme sürecini başlatmak için;
Ürün faturasının ön yüzüne ürün hakkında incelenmesini talep ettiğiniz konuyu yazmanızı rica ediyoruz. Ancak faturanız mevcut değilse siparişlerim kısmında faturanıza ulaşarak, faturanıza yine belirttiğimiz gibi incelenmesini talep ettiğiniz konuyu yazmanız gerekmektedir. Ürün ile ilgili yaşadığınız sıkıntıyı ne kadar iyi tanımlayabilirseniz, size o kadar hızlı yardımcı olabiliriz. Sonrasında ise ürünü faturası ile birlikte 47XY62 kodu ile UPS Kargo’dan ya da 843407459 kodu ile Yurtiçi Kargo’dan ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo firmaları yoksa farklı kargo firmaları ile gönderim ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürün İnceleme süreci, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
Öncelikle Columbia mağazaları listemize bu linkten ulaşabilirsin.

Mağazamızdan aldığın ürünlerde fatura tarihinden itibaren 1 yıl içinde inceleme talebinde bulunabilirsin. Yalnızca su geçirmezlik özelliği bulunan Outdry teknolojili ayakkabılarımızda su geçirmezlik problemi yaşamanız durumunda 2 yıl içinde inceleme talebinde bulunabilirsin.

İnceleme sürecini başlatmak için;
Ürünü aldığınız mağazaya ya da size en yakın mağazamıza faturanız ile teslim etmenizi rica ederiz. Buna istinaden mağazamızda talebiniz oluşturulur ve incelenmesi üzeri Ürün İnceleme Birimine gönderilir. Ürün İnceleme süreci, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Tarafınıza verilen form numarası ile Ürün İnceleme Süreci hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 200 11 41 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayabilir ya da bilgi@gozalan.com.tr adresine mail atabilirsin.