Columbia Lodge Erkek Eşofman Altı
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider

Columbia Lodge Erkek Eşofman Altı

Paylaş
3.699,90 TL

Renk:

Columbia Lodge Erkek Eşofman Altı
Columbia Lodge Erkek Eşofman Altı

Beden:

straighten

Beden Tablosu

Ürün Detayları

CS0176_012

DETAYLAR

RAHAT TASARIM

%100 pamuk içeriği ile hem doğa hem de cilt dostu olan Columbia Lodge eşofman altının tasarımı sayesinde aktivitelerini konforlu bir şekilde sürdürebilirsin. Sportif görüntüsünün yanında şıklığı ile öne çıkan bu ürün, günlük giyim için oldukça ideal bir yapıya sahiptir. Tasarımın kumaş dokusu terlemeyi önleyen özellikler taşır. Nefes alma niteliğine sahip eşofman gün boyu rahatlık sağlar.

  • %100 Pamuk

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz:843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.