Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Rugged Ridge™ Sherpa Çocuk Kapüşonlu Sweatshirt
Rugged Ridge™ Sherpa Çocuk Kapüşonlu Sweatshirt

Rugged Ridge™ Sherpa Çocuk Kapüşonlu Sweatshirt

Paylaş
699.90 TL

Renk:

Rugged Ridge™ Sherpa Çocuk Kapüşonlu Sweatshirt
Rugged Ridge™ Sherpa Çocuk Kapüşonlu Sweatshirt

DETAYLAR

HER ANINA UYGUN

Rugged Ridge™ Sherpa sweatshirt, ihtiyaç duyduğun konfor ve rahatlığı sana sunar. %100 polyester kumaştan üretilen bu üst, terletmeyen yapısı ve yumuşak dokusu ile dikkat çeker. Rugged Ridge™ Sherpa sweatshirtü ister iç katman istersen de orta katman olarak soğuk kış günlerinde keyifle kullanabilirsin.

  • Çıtçıtlı kanguru cebi
  • Biyeli manşet ve etek ucu
  • 100% polyester, 100.0% Polyester Sherpa

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS kargo müşteri kodumuz: 47XY62

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.