Bora Bora™ Booney Unisex Şapka
Bora Bora™ Booney Unisex Şapka

Bora Bora™ Booney Unisex Şapka

Paylaş
399.90 TL

Renk:

Bora Bora™ Booney Unisex Şapka
Bora Bora™ Booney Unisex Şapka
Bora Bora™ Booney Unisex Şapka
Bora Bora™ Booney Unisex Şapka

HER ZAMAN GÜNEŞ ARIYORUZ

Açık havada özellikle deniz kenarında dolaşmayı sevenler için tasarladığımız bu şapka, 50 faktör güneş korumasıyla güneşli havalarda güvenle dolaşmanı sağlar. Nem kontrolü sağlayan baş bölgesi ile güneş en tepedeyken bile ter ve nem kontrolünü en üst seviyeye çıkarır.

  • Omni-Shade™ ile 50 faktör güneş koruması (file kısmı için geçerli değildir.)
  • Omni-Wick™ ter bandı
  • Ayarlanabilir kordon ve arka kısım

MALZEME

%100 naylon dokulu poplin kumaş
  • Dış: %100 Naylon,İç: %100 Polyester

  • 100% Naylon

  • %100 Naylon

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS kargo aracılığıyla Gözalan Mağazacılık Tekstil ve Sanayi A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS kargo müşteri kodumuz: 47XY62

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.