Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Glacial™ Half Zip Çocuk Polar Üst
Glacial™ Half Zip Çocuk Polar Üst

Glacial™ Half Zip Çocuk Polar Üst

Paylaş
429.90 TL

Renk:

Glacial™ Half Zip Çocuk Polar Üst
Glacial™ Half Zip Çocuk Polar Üst

DETAYLAR

HER KOŞULDA MAKSİMUM KONFOR

Glacial™ Half Zip polar üst, rahat kalıbı ve streç kumaşı ile hareket kabiliyetini sınırlamadan sana özgürlük sunar. Orta ve iç katman olarak kullanabileceğin ürün, terletmeyen dokusu ile de gün boyu konfor sağlar. Fermuarlı gögüs cebi ve fermuarlı el cepleri sayesinde para, telefon ve anahtarlık gibi kişisel eşyaların için mükemmel depolama alanı sunan bu üst soğuk havalarda seni sıcak tutar.

  • Konforlu streç kumaş
  • Fermuarlı göğüs cebi
  • Fermuarlı yan cepler
  • Çene koruyucusu
  • Feather Weight Microfleece 100% polyester

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS kargo müşteri kodumuz: 47XY62

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.