KADIN ÇANTA

(17)
Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi
Renk
renk

Gri

(1)

renk

Lacivert

(4)

renk

Siyah

(11)

renk

Yeşil

(1)

Fiyat
18991899
Görünüm:
Sırala

Çok yönlü, 26 litre kapasiteli sırt çantası, günlük iş yolculuklarından günlük yürüyüşe kadar temel ihtiyaçları taşımak için üretilmiştir.

Atlas Explorer 26L Unisex Sırt Çantası

Atlas Explorer 26L Unisex Sırt Çantası

4.799,90 TL

Şehir için tasarlanan bu sırt çantasında iki ana bölme, 15 inç dizüstü bilgisayar bölmesi ve yastıklı bir alt kısım bulunur.

Zigzag 30L Backpack Unisex Sırt Çantası
Zigzag 30L Backpack Unisex Sırt Çantası

Zigzag 30L Backpack Unisex Sırt Çantası

4.399,90 TL

15 inçlik laptop cebiyle ve yumuşak dolgulu düz tabanıyla hem işe hem okula uygun bir sırt çantası.

Zigzag 22L Backpack Unisex Sırt Çantası
Zigzag 22L Backpack Unisex Sırt Çantası
Zigzag 22L Backpack Unisex Sırt Çantası
Zigzag 22L Backpack Unisex Sırt Çantası

Zigzag 22L Backpack Unisex Sırt Çantası

2.999,90 TL

Rahat görünümlü, ayarlanabilir askılı ve dış ceplere sahip şık çapraz çanta.

Zigzag Side Bag Unisex Omuz Çantası
Zigzag Side Bag Unisex Omuz Çantası

Zigzag Side Bag Unisex Omuz Çantası

1.899,90 TL

Columbia Kadın Çanta

Kadın ekipman çeşitleri içinde önemli bir yere sahip olan çantalar, spora giderken ya da outdoor aktiviteler ile uğraşırken herkesin yanında bulundurması gereken ürünler arasında yer alır. Seyahata çıkarken de kullanışlı hale gelen ürünler, içerdikleri özellikler ile günlük hayata büyük bir kolaylık katar. Colombia'nın ürünlerini incelediğinizde sırt çantasından, bel çantalarına, omuz çantalarından el çantasına kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu görebilirsiniz. Çok yönlü kullanımları ile geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, kullanıcı odaklı olmaları ile öne çıkar. Sporun haricinde dışarı çıkarken de kullanabileceğin çantalar, şık ve zarif olmaları ile dikkatleri üzerinde toplar. Spor kıyafetler ile eşsiz bir şekilde uyum sağlayan kadın çanta modelleri, pek çok kişinin günlük kombinlerinde değerlendirdiği tasarımları içerir. Günlük hayatta rahat ve konforlu parçalar kullanmaktan hoşlanıyorsan Columbia'nın modellerini inceleyebilir, aradığın tarzdaki ürüne kısa süre içinde sahip olabilirsin.

Farklı Tarzda Kadın Çanta Modelleri

Columbia kaliteli malzemeyi başarılı işçilik ile bir araya getirerek ortaya herkesin kullanmaktan keyif alacağı parçalar çıkarmayı başarır. Farklı model, tasarım ve özelliklere sahip olan ürünler, herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde çeşitlendirilir. Ürünler arasında outdoor çanta modelleri ile karşılaşabileceğin gibi sırt çantaları da olduğunu görebilirsin. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Columbia, her türlü gereksinimi karşılayacak modelleri ile herkesin ihtiyaç duyduğu parçaya ulaşmasını sağlar. Unisex tasarımlara da sahip olan ürünler, kadın ve erkekler arasında oldukça popülerdir. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olmasıyla da kıyafetlerin eşsiz tamamlayıcısı haline gelen çantalar arasından aradığınız renkteki modele kısa süre içinde sahip olabilirsin. Columbia kalitesi ile günlük hayatına konforu şık dokunuşlar ile birlikte katabilirsin.

Columbia'dan Kadınlar İçin Outdoor Çanta Modelleri

Outdoor olarak isimlendirilen dış mekan sporları için tasarladığı çantalar ile ihtiyaçları iyi bir şekilde karşılayan Columbia, farklı aktiviteler için çeşitli modeller ile karşına çıkar. Sırt yormayan ve ağırlık dağılımını dengeli bir şekilde sağlayan trekking çanta modelleri ile uzun yürüyüşlerde ihtiyaç duyulabilecek kişisel eşyalarını yanında taşıyabilirsin. Sürtünme ya da yırtılmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan trekking çantalar, ağır olmayan yapıları sayesinde omza fazla yük bindirilmesinin de önüne geçer. İçerisinde pek çok farklı bölme bulunan outdoor çanta modelleri, kamp gibi aktivitelerde de oldukça kullanışlı hale gelir. Kişisel eşyaların düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine imkân tanıyan tasarımları ile dış mekan sporları ile ilgilenen kişiler arasında oldukça popülerdir. Hızlı kuruma ve leke koruma özelliklerine sahip olan Columbia çanta modelleri ile ihtiyaçlarını hemen karşılamaya başlayabilirsin.

Spor Çantalarda Columbia Rahatlığı

Spor çanta modelleri söz konusu olduğunda genç ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin beğenebileceği tasarımlara imza atan Columbia, sunduğu çeşitlilik sayesinde aradığını rahatlıkla bulabileceğin bir yer haline gelir. Sağlam malzemesi sayesinde ağır eşyaların bile rahat bir şekilde taşınabilmesini sağlayan sırt çantası modelleri ile günlük hayatın her alanında konfor yaşayabilirsin. İster okula giderken ister spora çıkarken kullanabileceğin kadın sırt çantaları, çok yönlü kullanımları ile ihtiyaçları iyi bir şekilde karşılamayı başarır. Kısa süreli bir seyahate çıkman gerektiğinde Columbia çanta modelleri ile hızlı bir şekilde hazırlanabilirsin. Seyahatler için özel olarak tasarlanan modeller yırtılmaz kumaşı ve katlanabilir yapısı ile sürekli yolculuğa çıkan kullanıcılara hitap eder. Aynı zamanda katlanarak cebe sığacak biçimde küçülebilen seyahat çantaları, yer tasarrufu sağlanmasına da yardımcı olur. Omuz çantaları rahat bir görünüme ve ayarlanabilen askılara sahip olmasıyla kullanıcılara pek çok farklı avantaj sunar. Ayarlanabilir askı sayesinde çantayı kendi boyunuz için kullanışlı hale getirebilir, ağırlık dengesini dilediğin şekilde sağlayabilirsin. Günlük kullanım için ideal özellikler taşıyan ürünler, aynı zamanda birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olmasından dolayı da herkesin kişisel zevklerine hitap etmeyi başarır. Kullananlara konfor sağlamak üzere tasarlanan kadın bel çantası modelleri ise her ortama kolay bir şekilde adapte olabilir. Yanına çok fazla eşya almanın gerekmediği durumlarda iyi bir seçenek olan bel çantaları Columbia farkı ile daha kullanışlı bir hale gelir. Columbia'yı inceleyerek aradığın modeli anında bulabilirsin.

Daha fazlasını oku