KADIN TERLİK

(8)
Cinsiyet
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Renk
renk

Bej

(1)

renk

Beyaz

(2)

renk

Mavi

(1)

renk

Mor

(1)

renk

Siyah

(2)

renk

Yeşil

(1)

Fiyat
17491749
Görünüm:
Sırala
ThrIVe Revive Kadın Terlik
ThrIVe Revive Kadın Terlik

ThrIVe Revive Kadın Terlik

3.899,90 TL
ThrIVe Revive Kadın Terlik
ThrIVe Revive Kadın Terlik

ThrIVe Revive Kadın Terlik

3.899,90 TL
Hood River Slide Kadın Terlik

Bu yazlık sandalet terlik, tekneden sahile, oradan havuza giderken her adımda üstün konforun tadını çıkarman için tasarlandı.

Hood River Slide Kadın Terlik
Hood River Slide Kadın Terlik

Hood River Slide Kadın Terlik

1.749,93 TL2.499,90 TL

Kamp veya su kenarındaki patikalar için rahat bir taban ve mükemmel çekişe sahip hafif bir parmak arası terlik.

Ramble Kadın Terlik

Ramble Kadın Terlik

2.599,90 TL
Hood River Flip Kadın Terlik

Hood River Flip Kadın Terlik

2.499,90 TL

Kavrayıcı dış tabana ve yüzlerce nefes alabilen tahliye deliğine sahip hafif, benzersiz bir terlik.

Creeksider Kadın Terlik

Creeksider Kadın Terlik

3.599,90 TL

Kadın Terlik Modelleri ve Fiyatları Columbia'da

Ayakkabı ve terlik seçimi, ayak sağlığını etkileyen en önemli faktörler arasında yer alır. Bu sebeple ayak yapısına uygun, sağlık materyaller ile üretilmiş ayakkabı ve terlik seçimi yapmak gerekir. Özellikle yaz aylarında ayakların nefes alabilmesi ve konforlu hareket edebilmesi için kadın terlik modelleri tercih edilir. Kadın terlik modelleri, konforlu yapıları ve şık tasarımları ile farklı kıyafetlerle kombinlenerek kullanılabilir. Kadın terlik modelleri, kullanım alanlarına göre farklı stillerde tasarlanır. Columbia, farklı stillere sahip, konforlu ve şık terlik modellerini kullanıcılar için sunar. Bayan terlik modelleri, özellikle yaz aylarında sokak stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Günlük hayatta pantolon ve gömleklerle rahatlıkla kullanılabilir. Ayak sağlığını koruyan konforlu ve şık modeller, elbise ve etekler ile de uyum sağlar. Tarzınıza uygun terlik modellerine Columbia sayesinde ulaşarak kolaylıkla seçim yapabilirsin.

Columbia Kadın Terlik Kullanım Avantajları Nelerdir?

Özellikle yaz aylarında, terlik kullanımı oldukça konforludur. Farklı stillere uyarlanabilen terlik modellerine Columbia ile ulaşmak mümkün olur. Columbia kadın terlik, farklı renklerde modelleri kullanıcılara sunar. Columbia kadın terlik modellerinin kullanıcılara sunduğu en önemli özellik rahatlığıdır. Ayak sağlığı, beden sağlığını önemli ölçüde etkiler. Bu sebeple tercih edilen terlikler, ayak sağlığını önceleyen tasarımlara sahip olmalıdır. Columbia Kadın rahat terlik modelleri ayak sağlığını ve konforunu önceleyerek kullanıcılar tarafından beğeni kazanır.

Terlik modelleri, açık olması sebebi ile yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Hava aldıran yapısı, ayakların terlemesinin önüne geçerek, neme ve terlemeye bağlı ayak rahatsızlıklarının oluşmasına mani olur. Kadın parmak arası terlik modelleri, farklı alanlarda kullanılmaya uygundur. Kaliteli üretim malzemesine sahip terlikler, plajda ve günlük sokak stilinde kullanılabilir. Kadın plaj terliği modelleri, plaj şartlarında rahatlıkla yürümeye ve hareket etmeye olanak sağlar. Kullanıcı tercihlerine ve beklentilerine uygun olarak farklı renklerde ve stillerde tasarlanır. Özellikle ayak sağlığı problemi olan kişiler için, ayak yapısı ile uyumlu, ortopedik olarak tasarlanmış olan terlik modellerinin kullanılması gerekir.

Columbia, kadın ortopedik terlik seçeneklerini kullanıcılar için bir araya getirir. Ayak sağlığına uygun olarak tasarlanmış kadın terlik modellerinin yanı sıra, erkek terlik modelleri de oldukça konforlu tasarımlara sahiptir. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan modeller, çeşitli alanlarda ve çeşitli kıyafetlerle kullanılabilir.

Columbia Kadın Terlik Kullanım Alanları Nelerdir?

Columbia kadın terlik modelleri, ayak sağlığını destekleyen ortopedik modelleri ve özgün tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Kadın terlik modelleri, farklı tasarımları ile çeşitli alanlarda kullanılmaya uygundur. Plajda kullanılmaya uygun modellerin yanı sıra, günlük hayatta sokak stiline uygun olarak kullanılabilecek modeller de Columbia ile kullanıcıların beğenilerine sunulur. 

Bayan parmak arası terlik modelleri, konforlu yapıları ile parmaklarda herhangi bir hasara ya da zedelenmeye sebep olmaz. Parmak arası terlik seçenekleri, plajda ve günlük hayatta çeşitli alanlarda kullanılmaya uygundur. Kadınları konforlu kullanımına uygun olarak tasarlanan terlik modellerinin yanı sıra, çocuk terlik modelleri de oldukça konforlu bir yapıya sahiptir.

Kadın terlik modelleri, farklı kıyafetlerle kullanılmaya uygun olarak çeşitli renklerde tasarlanır. Kadın siyah terlik modelleri, siyah tonlarında elbise, gömlek ve pantolonlarla kullanılmaya uygundur. Kadın beyaz terlik seçenekleri ise rahat yapısı ve şık tasarımı ile yaz aylarında en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Günlük hayatta kullanılmaya uygun olarak, özgün tasarımlara ve farklı üretim materyallerine sahip ürünler de Columbia ile kullanıcılara sunulur.

Kadın hasır terlik seçenekleri, özgün stilleri ile çeşitli alanlarda kullanılmaya uygundur. Ayağı rahatsız etmeyen konforlu yapısı, gün boyu rahatlıkla kullanılmaya olanak sağlar. Yaz aylarında Columbia terlik modellerini, uzun yürüyüşlerde ve hareketli günlerde de kullanmak mümkündür. Kadın spor terlik seçenekleri, hareketli günlerde uzun süre ayakların konforlu kalmasını sağlar. Columbia ile farklı alanlarda kullanıma uygun konforlu terlik modellerine göz atarak tarzına uygun terlik modeline sahip olabilirsin.

Daha fazlasını oku