Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Neon Forest Graphic Kısa Kollu Erkek T-shirt
Neon Forest Graphic Kısa Kollu Erkek T-shirt
Neon Forest Graphic Kısa Kollu Erkek T-shirt
Neon Forest Graphic Kısa Kollu Erkek T-shirt

Neon Forest Graphic Kısa Kollu Erkek T-shirt

Paylaş
188.44 TL289.90 TL

İndirim %35

Renk:

Neon Forest Graphic Kısa Kollu Erkek T-shirt

ÖZGÜRCE HAREKET ET

Neon Forest Graphic kısa kollu tişört, havanın bunaltıcı olduğu yaz ve ilkbahar aylarında bir tişörtten beklediğin maksimum performansı sunar. Sade ve şık detaylara sahip bu tişört , rahat kumaşı sayesinde hareket özgürlüğü tanır. Kısa kollu ve bisiklet yaka formuyla günlük yaşamda kullanılabilen bu modeli, konforlu tasarımı sayesinde egzersiz yaparken de tercih edebilirsin. %100 pamuk kumaş kullanılarak üretildiği için terleme oranını büyük oranda düşürür ve hızla nemi emerek kuru kalmanı sağlar.

MALZEME

%100 Pamuk, Süprem 170 gr
  • %100 Pamuk Suprem 170 GR

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.