ERKEK İÇLİK

(2)
Cinsiyet
Ürün Tipi
Ürün Cinsi
Renk
renk

Gri

(2)

Fiyat
20892089
Görünüm:
Sırala
Midweight Stretch Erkek İçlik Üst
Midweight Stretch Erkek İçlik Üst

Midweight Stretch Erkek İçlik Üst

2.089,95 TL3.799,90 TL
Midweight Stretch Erkek İçlik Alt
Midweight Stretch Erkek İçlik Alt

Midweight Stretch Erkek İçlik Alt

2.089,95 TL3.799,90 TL

Columbia Erkek İçlik

Columbia, dünyanın önde gelen outdoor markalarından biri olmasının yanı sıra ürün tasarımlarıyla dikkat çeken bir isimdir. Erkek, kadın ve çocuklar için fonksiyonel giyim ürünleri, ayakkabılar ve spor ekipmanları üretilirken yeni geliştirilen teknolojik kumaşlar kullanılır. Bu teknolojilerin yer aldığı ürünlerden biri olan Columbia içlik modelleri çok soğuk hava şartlarında dahi tüm aktivitelerinizi yapabilmenizi sağlar. Erkek içlikleri esnek yapıları ve ısıyı kaliteli bir şekilde muhafaza etmeleri sayesinde oldukça popüler ürünler arasında yer alır. Outdoor ve spor aktiviteleri ile birlikte günlük olarak da kullanılabilen Columbia erkek içliği çeşitleri ince tasarımlarıyla her kıyafetin altına giyilebilir.

Erkek İçlik Modelleri Nelerdir?

Kış aylarında mükemmel bir ısı katmanı ve bahar aylarında tek başına giyilebilecek içlik modelleri çok yönlü olmasıyla gardıroplarda mutlaka bulunması gereken parçalardandır. Temel sıcaklık, hafif performans veya her ikisini de arıyorsanız Columbia’nın erkek içlik takımları her zaman yanınızdadır. İç giyimin yeni nesil versiyonu olan bu katmanlar her türlü hava koşulunda aktif olduğunuzda koruma, performans ve rahatlık için üretilir. Erkek kayak tekstil modellerinin ayrılmaz parçaları olan termal içlikler gerekli ısıyı sağlayarak kayağın ve tatilin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.

  • Columbia Erkek Üst İçlik: Erkek içlik modellerinden üst içlikler oldukça kaliteli materyallerden yapılır ve standart içliklere göre oldukça şık görünür.
  • Columbia Erkek Alt İçlik: Streç tasarımları sayesinde her yerde kullanılabilen alt içlik modelleri, giydiğiniz kıyafetlerden belli olmaz ve kolay giyilip çıkarılabilecek kaliteli bir kumaş yapısına sahiptir.
  • Uzun Kollu Yarım Fermuarlı Üst İçlik: Yarım fermuar detayı sayesinde istediğiniz zaman serinleyebileceğiniz bu üst içliklerin kol ağızlarında ısıyı içeride daha fazla muhafaza edebilmek için parmak delikleri bulunur.
  • Erkek Spor İçlik: Günlük kullanılabilecek modellerden olup koyu renk içliklere canlı renk alternatifleriyle yeni bir bakış açısı kazandırır.

Columbia Termal İçlik Sıcak Tutar mı?

Soğuktan korunmak için mont, kaban, palto gibi dış giyim ürünlerinin yeterli olacağı yaygın bilinen bir yanlıştır. İlk olarak iç kısmın ısınmasına izin verip bu ısının içeride kalmasını sağlamak en doğru ve hızlı ısınma biçimidir. Columbia içlikleri de sizi içten ısıtır ve sıcak havayı muhafaza eder. Gelişmiş bir teknoloji olan Omni-Heat ile donatılmış kumaşlar kullanılarak üretilen Columbia termal erkek içlik çeşitleri, birinci sınıf konfor için nefes alabilen ve aynı zamanda ısıyı yansıtan bir malzeme yapısına sahiptir. Böylece bir kar fırtınasının ortasında bile sıcacık kalabilirsiniz. Aynı zamanda nefes alabilen bir kumaş olduğu için terlemeden kaliteli bir şekilde ısınmanıza izin verir. Columbia erkek içliklerinin sahip olduğu ısıtma teknolojileri ve özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Omni-Heat: Bu özellikte olan tüm giyim ürünlerinde yansıtıcı bir astar bulunur ve bu astar sizi daha sıcak tutmak için vücut ısınızı size geri yansıtır.
  • Omni-Heat 3D: Kıyafetlerde kullanılan Omni-Heat teknolojisinin bir başka versiyonudur. Yansıtma yapan astar üzerine ekstra yansıtıcı gümüş tanecikler eklenmiştir.
  • Omni-Wick: Kuru kalmanızı sağlayan bir teknolojidir. Yoğun aktivitelerde dışarısı soğuk bile olsa terlemenizi önler ve oluşan teri anında buharlaştırarak uzaklaştırır. Böylece tüm aktivitelerinizi sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.
  • 4 Yönlü Streç: Bu özelliğe sahip içlikler ekstra esnek tasarlanarak vücuda temas etmesi sağlanır ve bu sayede her noktadan ısıyı muhafaza edebilir. Esnek yapısı ile kıyafetle vücudunuz arasında boşluk olmasa bile nefes alabilir.

Erkek İçlik Modellerinin Kullanım Alanları

Columbia içlikleri dağ sporları, doğa yürüyüşleri, tüm kış sporları, kampçılık, trekking gibi hava şartlarının değişebileceği aktivitelerde kullanılabilir. Bölgeye göre farklı iklim koşulları sebebiyle günlük ya da gece yapılan aktivitelerde de rahatlıkla tercih edilir. Aralarında en popüler olan kayak erkek içlik modellerinin esnekliği ve yumuşak dokusu bu içlikleri her yerde kullanılan bir kıyafet haline getirir. Tek başına da giyilebilen tüm Columbia erkek içlik çeşitleri, fit ve standart kesimleriyle mükemmel görünmenizi sağlar. Bahar aylarında deri bir ceket, Columbia erkek üst içlik ve erkek bere modelleri arasından seçeceğiniz bir bere ile mükemmel bir bahar kombini elde edebilirsiniz.

Daha fazlasını oku