ERKEK SANDALET MODELLERİ

(3)
Cinsiyet
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Gri

(1)

renk

Siyah

(2)

Fiyat
40494049
Görünüm:
Sırala
Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet
Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet
Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet

Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet

5.399,91 TL5.999,90 TL
Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet
Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet
Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet

Trailstorm Hiker 3 Strap Erkek Sandalet

5.399,91 TL5.999,90 TL
Columbia 2 Strap Erkek Sandalet

Rahat, ayağa tam oturan ve güçlü zemin tutuşa sahip sade görünüşlü bir sandalet.

Columbia 2 Strap Erkek Sandalet

Columbia 2 Strap Erkek Sandalet

4.049,91 TL4.499,90 TL

Yaz aylarında erkek ayakkabı ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan sandaletler, genç yetişkin fark etmeksizin herkes tarafından kullanılır. Columbia sandalet söz konusu olduğunda rahatlığı öne çıkaran tasarımları ile kullanıcılarına konfor sunar. Yürüyüş gibi aktivitelerin temposuna ayak uyduracak şekilde tasarlanan ürünler, özellikle outdoor sporlar ile ilgilenen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Sandaletlerinin her aşamasını özenli bir şekilde tasarlayan Columbia, kaliteli malzemeyi başarılı işçilik ile bir araya getirerek ortaya herkesin kullanmaktan keyif aldığı parçalar çıkarmayı başarır. Kalıp söz konusu olduğunda da herkes için uygun seçenekleri çatısı altında toplayan Columbia, sıcak havalarda üstün bir konfor sunar. Rahat ve konforlu bir parça arayışı içindeysen Columbia erkek sandalet modellerini inceleyebilirsin.

Outdoor Sandalet Özellikleri Nelerdir?

Dış mekan sporları ile ilgileniyorsan iyi ve kaliteli parçalara ihtiyacın olduğunu bilirsin. Doğru bir sandalet ya da terlik seçimi dış mekan sporlarında seni bir adım ileriye taşır. Columbia'nın erkek şort modelleri ve sandalet çeşitleri outdoor sporların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandığı için aradığın konforu sana anında sunar. Columbia'nın sandalet ve erkek terlik modelleri sahip olduğu ek özellikler ile bu sporlar ile ilgilenen kişiler arasında popülerdir.

  • Techlite isimli bir teknolojinin kullanıldığı sandaletler, zeminden gelen darbeleri emerek ayaklara konfor ve destek kazandırır.
  • Zemine anında uyum sağlayarak zemin kaynaklı problemleri önleyen yastıklama teknolojisi kullanılan ürünler, keyifli yürüyüşler için ihtiyaç duyulan her şeyi bünyesinde barındırmayı başarır.
  • Özel tırtıkları sayesinde zemine hemen adapte olarak kayma ya da düşme gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırır.
  • Darbe emme konusunda gelişmiş bir teknolojiye sahip olan ürünler, yüksek enerji geri dönüşümü sağlayarak zeminin aktiviteye engel olmasının önüne geçer.
  • Aynı zamanda ayak bileğini destekleyen ve yere sağlam bir şekilde basılmasını sağlayan ürünler, yapılacak aktiviteden daha yüksek bir verimlilik elde edilmesini sağlar.

Dış mekan sporları ile ilgileniyorsan, Columbia'nın erkek sandalet modellerini inceleyebilirsin.

Kaliteli ve Dayanıklı Columbia Sandalet Modelleri

Kaliteli malzemeyi iyi düşünülmüş tasarımlar ile bir araya getiren Columbia, kullanıcı odaklı olması ile de dikkatleri üzerinde toplar. Malzeme kalitesinin üst seviyede olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanılan teknolojiler ile de ayakta rahat bir duruş sergileyen sandaletler, sahip oldukları çok yönlü kullanım sayesinde de kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katar. Ayağa iyi bir şekilde oturması ile sandaletten verimlilik elde edilmesine yardımcı olur.

Hareket kabiliyetini kısıtlamayan tasarımları ile Columbia'nın sandaletleri, her türlü aktivitenin rahat yapılmasını mümkün kılar. Sıcak havaların bunaltıcı sıcaklarına karşı etkili bir koruma sunması ile beraber Columbia'nın sandaletleri, rahatsız edici etkenlerden arındırılarak ortopedik hale gelir. İnsan sağlığını gözeten tasarımlara sahip olan sandaletler, taban ve bilek destekleri sayesinde rahat bir şekilde hareket edilmesini sağlar.

Güncel teknolojinin bütün imkânları kullanılarak iyi bir şekilde tasarlanan sandaletler, her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Polyester ve kauçuğun birlikte kullanıldığı modeller, esnek tabanları ve ayağın şeklini alan tasarımları ile kullanan kişilerin beğenisini kazanmayı başarır. Hareket ettikçe çevreye uyum sağlayan sandaletler, rahat bir ürün arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir.

Şık ve Karizmatik Erkek Sandaletleri

Columbia, sandaletlerini fonksiyonel açıdan donanımlı hale getirmesinin yanı sıra aynı zamanda tasarımsal olarak da estetik kılmayı başarır. Ürünleri incelediğinde renk ve tasarım bakımından geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşabilirsin. Erkek sandalet terlik modellerini yaz aylarında günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilir, kıyafetlerinin havasını anında değiştirebilirsin.

Sandaletler kullanışlı parçalar olması ile ortaya pek çok farklı kombin alternatifi çıkarır. Aynı parçayı ister pantolonun istersen de şortun altında kullanabilir, kullanım alanını genişletebilirsin. Erkek sandalet ayakkabı modelleri ile farklı ve orijinal bir görüntü yakalayabilirsin. Nefes alabilen kumaşları, darbe emici özel teknolojisi, konfor sağlayan taban tasarımı ile Columbia'nın sandaletleri, kaliteli ve şık parçalar haline gelir.

Daha fazlasını oku