Cinsiyet
Ürün Tipi
Renk
renk

Bej

(4)

renk

Beyaz

(6)

renk

Gri

(14)

renk

Kahverengi

(3)

renk

Kırmızı

(2)

renk

Lacivert

(8)

renk

Mavi

(3)

renk

Mor

(1)

renk

Siyah

(15)

renk

Turuncu

(2)

renk

Yeşil

(16)

Fiyat
907907
Sırala
Tech Shade Unisex Şapka
Tech Shade Unisex Şapka
Tech Shade Unisex Şapka
Tech Shade Unisex Şapka

Tech Shade Unisex Şapka

1.099,90 TL
Tech Shade Unisex Şapka
Tech Shade Unisex Şapka
Tech Shade Unisex Şapka
Tech Shade Unisex Şapka

Tech Shade Unisex Şapka

1.099,90 TL
Bora Bora Printed Booney Unisex Şapka
Bora Bora Printed Booney Unisex Şapka

Bora Bora Printed Booney Unisex Şapka

1.749,93 TL2.499,90 TL
Maxtrail 110 Snap Back Unisex Şapka
Maxtrail 110 Snap Back Unisex Şapka

Maxtrail 110 Snap Back Unisex Şapka

1.469,93 TL2.099,90 TL

Erkek Şapka Modelleri ve Fiyatları Columbia'da

Kombinleri tamamlamak için erkeklerin sıklıkla kullandığı şapka, pek çok farklı modele sahiptir. Mevsime göre, gidilecek ortama göre, farklı tarzlara göre bu modeller arasından seçim yapılabilir. Şapkaları stilini yansıtmak için kullanabileceğin gibi sıcaktan korunmak gibi işlevlerle de kullanabilirsin. Columbia şapka erkek modelleri, farklı tasarımları ile her tarza hitap eder. Yaz kış kullanabileceğin çeşitli renklerdeki şapkaları zevkine göre tercih edebilirsin. Dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan elde edilen erkek şapkalar, uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Aşınmaya, eskimeye karşı sağlam kalır. Ayrıca kaliteli kumaşlardan elde edildiği için cildine zarar vermez. Spor, gezgin, vintage tarzları bu şapkalar sayesinde yakalayabilirsin. Sokak tarzının vazgeçilmezi olan şapkalara, Columbia kalitesi ile sahip olabilirsin.

Erkek Şapka Tarzları Nelerdir?

Farklı modellerdeki erkek şapkalar, her tarza hitap eder. Renk, desen, tasarım gibi özellikleri bakımından Columbia erkek şapkaları oldukça çeşitlidir. Sokak tarzında şapka, oldukça tamamlayıcı bir parçadır. Özellikle kasketli şapkalar, günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Genellikle genç yaştakiler bu tarz şapkaları daha çok kullanır. Güneş şapkası, kasketli şapka modelleri arasında yer alır. Özellikle yazlık yerlerde, tatilde olan kişiler kullanır. Güneşten koruma özelliğinin yanı sıra şık tasarımları ile tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Columbia’da, aradığın şapkayı dilediğin renk ve desende bulabilirsin. Son dönemlerde moda olan bir diğer seçenek ise yazlık şapka modelleridir. Yumuşak kumaştan elde edilir ve oldukça konforludur. Gün içinde kombinleri tamamlamak için tercih edilir. Modeli itibarıyla gezgin bir hava verir. Salaş bir tarza sahip erkekler severek kullanır. Farklı renklere sahiptir ve her kombini tamamlamak için tercih edilebilir.

Eskitme tarzı erkek şapkalar daha çok vintage tarzı sevenler için uygundur. Genellikle pek çok renkten oluşur. Columbia erkek şapka modelleri, ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede farklı büyüklüklerdeki kafalar için uygundur. Aynı zamanda maksimum konfor sunar. Erkek kışlık şapka, genellikle dağ tırmanışı ve kamp gibi etkinliklerde tercih edilir. Kışlık kumaşlardan elde edilir ve boyun ve sırtın bir kısmını örter. Bu sayede soğuk kış günlerinde üşümemeni sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilir. Birbirinden farklı tarzdaki erkek şapkaları Columbia’da seni bekliyor.

Columbia Erkek Şapka Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kaliteli ve çok çeşitli şapka modelleri sayesinde Columbia ön plana çıkmıştır. Oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Böylece her tarza ve bütçeye hitap eder. Columbia şapka fiyatları belirlenirken ilk olarak şapkanın tasarımı göz önünde bulundurulur. Çünkü kullanım alanı buna göre değişir. Aynı zamanda hangi kumaştan elde edileceğine de karar verilir. Kışlık şapkalar ile yazlık şapkalar arasında fiyat farkları görülebilir. Şapkanın rengi, desenleri, tasarımı da fiyatlara doğrudan yansır. Düz ve sade modeller daha uygundur. Gösterişli ve renkli olanlar ise daha yüksek fiyatlıdır. Spor, klasik, vintage şapkalar farklı fiyatlara sahiptir. Çeşitli sporlarda tercih edilen şapka, geniş bir kullanım alanı sunar. Hangi spor için üretildiğine bağlı olarak da fiyatı değişir. Çünkü buna göre farklı kumaşlar, delikli tasarım gibi özelliklere sahiptir. Şapkanın işlenme ve hazırlanma aşamaları fiyatları doğrudan etkiler.

Erkek şapka modelleri konusunda oldukça fazla seçenek sunan Columbia, geniş fiyat aralığı sayesinde herkesin ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda dayanıklı kumaşlardan elde edildiği için uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Yani fiyat performans açısından tatmin edicidir. Her zaman yanınızda olan kaliteli erkek şapkalarını, kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza göre tercih edebilirsin. Erkek şapka Columbia kalitesi sayesinde her yerde şık bir tarz elde edebilirsin. Stiline eşsiz bir imza atmak ve dikkat çekmek için çeşitli şapkaları gün içinde kullanabilirsin. Farklı tarzları denemek için de şapka ideal parçadır. Küçük bir aksesuar olsa da tarzına bambaşka bir hava katar. Kafanın büyüklüğüne göre ayarlayabilir ve daha konforlu bir kullanım yapabilirsin. Erkek şapkası arayışında isen; Columbia sana tam da aradığın seçenekleri sunar.

Daha fazlasını oku