ERKEK BOYUNLUK

(7)
Cinsiyet
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Bej

(2)

renk

Beyaz

(1)

renk

Kırmızı

(1)

renk

Lacivert

(1)

renk

Pembe

(1)

renk

Siyah

(1)

Fiyat
16991699

Columbia Erkek Boyunluk

Kış şartlarına uyum sağlayan Columbia boyunluk modelleri, şık ve kullanışlı ürünler olacak şekilde üretilir ve bu şekilde halka arz edilir. Yeni nesil teknolojilerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan bu tasarımlarda kullanılabilirlik derecesi oldukça yüksektir. Kadın ve erkeklerin ortak kullanım amaçlarına hitap eden modeller ile her an kendinizi soğuğa karşı korunmuş hissedebilirsiniz. Boyunluk modellerini farklı biçimlerde kullanarak, gereksinimlerini karşılayabilir ve ihtiyaç duymadığında da cebinizde kolayca taşıyabilirsin. Renk, model ve fiyat seçeneklerini inceleyerek, kendine uygun olan tasarımların siparişini verebilirsin. Rahat, sade ve yumuşak yapısıyla birlikte Columbia markasının izlerini taşıyan bu tasarımlara herkes gibi sen de sahip olabilirsin.

Columbia Boyunluk Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Kadın veya erkek boyunluk fark etmeksizin her iki kullanım için de son derece ideal parçalardır. Fonksiyonel ürünler olarak Columbia markasının koleksiyonları arasına dahil edilen boyunluk modelleri ile siz de kaliteli ürünleri üzerinize geçirebilirsin. %100 polyester ya da %100 akrilik gibi oldukça fazla kumaş seçeneğine sahip olan boyunluk tasarımlarını kendi zevkin doğrultusunda belirleyebilirsin. Erkek polar boyunluk malzemelerin hakim olduğu konforlu ürünleri farklı renklerde tercih edebilir ve kıyafetlerin ile de zahmetsizce kombinleyebilirsin. Sunulan seçenekler arasından renk ve model araştırması yaparak, tarzına uygun modele kolayca erişebilirsin. Çok amaçlı boyunluk modelleri ile boynunu örtebileceğin gibi burnunu da soğuğa karşı koruyabilirsin. Ayrıca boyunluk modellerinde yer alan ayarlanabilir mekanizma sayesinde bere konumuna da getirip bu şekilde de kullanmaya devam edebilirsin. Yaygın olarak kullanılan sade ve işlevsel bir yapıya büründürülmüş boyunluk ürünlerini siz de vazgeçilmezlerin arasına alabilirsin. Çok yönlü bir kullanım sağlayan Columbia ayarlanabilir boyunluk modeli ile siz de hayatın akışına kendini kaptırabilirsin.

Columbia Çok Amaçlı Boyunluk Modellerinin Nerelerde Kullanılması Uygundur?

Oldukça kullanışlı olan ve fazla da yer kaplamayan boyunluk tasarımlarıyla sen de yeniliklere açık olan bu fonksiyonel ürünlere sahip olabilirsin. Birbirinden farklı özelliklere ve materyallere sahip olan tasarımları soğuğa karşı korunmak amacıyla her zaman giyinebilirsin. İşe giderken, yürüyüş yaparken, çocuğunu ya da küçük dostlarını gezdirirken üşütmeye karşı tedbir olsun diye boynuna ya da başına geçirebilirsin. Ayrıca kış günleri için tasarlanmış olan bu tasarımlar, sporcuların da sıklıkla tercih ettiği ürünler olarak baş listede yer alır. Bilhassa bisiklet kullanıcılarının sıkça tercih ettiği bu ürünler, soğuğa karşı korunmada üstün bir performans gösterir. Polar olarak dizayn edilen boyunluk modelleri bisiklet sürerken kendi vücut ısını korumana ve yumuşak bir kullanım sağlamana olanak tanır. Soğuk ve aşırı rüzgarlı havalarda da rahatça kullanılabilir. Gerekli durumlarda başını ve kulaklarını da örtmene yardımcı olan bu şık ve kullanışlı ürünleri trekking, snowboarding, climbing ve etkinliklerde pratik bir şekilde yanında taşıyabilir ve gerekli zamanlarda da zahmetsizce giyinebilirsin.

Columbia Boyunluk Modellerinde Kullanılan Teknolojiler Nelerdir?

  • Soğuk günlerin kurtarıcı ürünlerinden birisi olan boyunluk modelleri, oldukça işlevsel parçalardır.
  • Rahat bir giyim sağlamasının yanı sıra en son çıkan teknolojik donanımlar ile de üretilmesi, tercih edilmesindeki nedenler içerisinde yer almasını sağlar.
  • Unisex kullanıma uygun olan bu tasarımlarda vücut ısısını yansıtan gümüş noktalar ile birlikte dizayn edilmiş olan nefes alabilen kumaşlar bulunur.
  • Nefes almayı kolaylaştıran hava geçirgenlik özelliği ile hem vücut ısını kontrol altına alabilir hem de ferah bir giyim sağlayabilirsin.
  • Bu kumaşların boyunluk modellerinde yer alması sağlayan Omni-Heat Reflective teknolojisi ile kendi vücut ısını koruyarak, üşütülmesinin önüne geçilmesi hedeflenir.
  • Ayrıca termal görevi gören bu tasarımları gece gündüz ve soğuk kış günlerinde dahil güvenilir bir biçimde kullanabilirsin.
  • Akrilik ve polar kumaş gibi seçenekleri göz önünde bulundurarak tarzını oluşturabilirsin.Sen de Columbia markasına ait olan koleksiyonlara bir göz gezdirerek, beğendiğin ürünlere kolayca sahip olabilirsin. Columbia boyunluk modelleri gibi aksesuar ürünlerinin yanı sıra erkek şapka modellerine de detaylı olarak bakabilir ve hayatı güzelleştiren parçaların sahibi olabilirsin.

Daha fazlasını oku