ÇOCUK YAĞMURLUK

(2)
Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Gri

(1)

renk

Turuncu

(1)

Fiyat
39493949

Çocuklar için eğlenmenin mevsimi yok; güneşli ya da karlı hava, her an dışarı çıkmaya hazırlar. Güneşli günler pek sorun yaratmasa da, yağmur çocuklar için bir engel sayılabilir. Bu engeli aşarken gerekli tüm önlemleri alan ürün grubu ise Columbia’nın çocuk yağmurluk kategorisi. Su geçirmez ve nefes alan özelliklere sahip kumaşlar kullanılarak üretilen erkek ve kız çocuk yağmurluk modelleri, çocukların yağmurlu havalardaki aktivitelerini ıslanmadan ve en konforlu şekilde gerçekleştirmelerini mümkün kılar. Cepli seçenekler, küçük boyuttaki eşyaların taşınmasına yardımcı olurken reflektör detaylara sahip yağmurluklar karanlıkta görünürlük sağlar. Çocuklar Columbia yağmurlukları ile kuru kalır; tehlikeden uzak, keyifli anlar geçirir.

Columbia Çocuk Yağmurlukları Hangi Özelliklere Sahip?

Çocukların yağmurlu günlerde kıyafetlerinin ıslanmaması, rahat bir gün geçirebilmesi için yağmurluk kullanmak en akıllıca çözümlerden. Tercih edilecek yağmurluğun ise tamamen konfor ve güvenlik sağlaması için sahip olması gereken bazı kriterler var. Columbia bebek yağmurluk, kız çocuk yağmurluk ve erkek çocuk yağmurluk kategorilerinde üretimini gerçekleştirdiği ürünlerine maksimum özen gösterir. Sık dikişleri ile su sızdırmayan yağmurluklar çocukların ıslanmadan dışarıda vakit geçirebilmesini garantiler. Ayarlanabilir kapüşonlu seçenekler çocuğun kafasına göre şekil alır, eğlenceli modeller arasında kulaklı kapişona sahip yağmurluklar da bulunur. Su geçirmez kumaşlardan üretilen çocuklar için yağmurluk seçenekleri, yağmurdan korkmayan çocuklar yetiştirir.

  • Omni-Tech™ su geçirmez, nefes alabilir kumaş
  • File astarlı
  • Sabit, ayarlanabilir kapüşon
  • Fermuarlı cepler
  • Ayarlanabilir kol manşetleri
  • Görünürlük sağlamak için karanlıkta parlama özelliği

Columbia Kız Çocuk Yağmurluk Modelleri

Columbia okul, spor veya doğa aktivitelerinde tüm kız çocuklarının yağmurlu havadan etkilenmemesi için su geçirmez yağmurluklar üretir. Renkli, sevimli, sportif, sade gibi birçok temaya sahip seçenekler, her çocuğun hayal dünyasına ve isteklerine hitap eder. 6 yaş yağmurluk, 7 yaş yağmurluk, 8 yaş yağmurluk ve 9 yaş yağmurluk seçenekleri ile birlikte daha birçok yaş grubuna uygun ürün skalası Columbia çocuk yağmurluk modelleri arasında bulunur.

Columbia Erkek Çocuk Yağmurluk Modelleri

Hava durumu fark etmeksizin dışarıda olmayı çok seven erkek çocukları, Columbia’nın dayanıklı yağmurlukları ile ıslanmaz, keyifli bir gün geçirir. Yağmurluğunu Columbia çocuk bot ve çizmeleri ile birlikte kullanan çocuklar su birikintilerinde korkmadan zıplayabilir, çocuk olmanın tadını çıkarabilir. Su sporlarında da tercih edilebilecek yağmurluklar küçükleri yağmur, rüzgar ve soğuktan korurken vücutlarının nefes almasını da sağlar. 6 yaş modellerden 14 yaş erkek yağmurluk modellerine, her yaş grubundaki çocuğa uygun yağmurluklar, renk seçenekleri ve figürlü tasarımları ile çocuk ruhuna hitap eder.

Columbia Bebek Yağmurluk Modelleri

Bağışıklığı henüz yeni güçlenmeye başlamış bebeklerin hassas bünyelerinin korunmaya daha çok ihtiyacı vardır. Yağmurlu havalarda bu koruma Columbia kız bebek yağmurluk ve erkek bebek yağmurluk modelleri ile kolaylıkla sağlanabilir. Nefes alabilen kumaşlardan üretilen yağmurluklar hava akımı sağlaması ile pişik gibi sorunların önüne geçerken su geçirmez. Columbia yağmurluk bebek ve ebeveynlerinin, yağmurlu günlerde güvenli bir yolculuğa çıkmalarına yardımcı olur.

Columbia Yağmurluk Fiyatları

Columbia’nın tüm çocukları yağmurun olumsuz etkilerinden korumak amacıyla geliştirdiği yağmurluk kategorisinde birçok ürün bulunur. Bu ürün gruplarına dahil olan seçenekler farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerin fiyat aralığı ise bu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Sert hava koşullarına dayanıklı yağmurluklar fiyatlandırmada biraz fark yaratsa da genel olarak fiyat skalası her kesime hitap edecek aralıktadır.

Columbia’nın çocuklar için üretimini sağladığı çocuk yağmurluk modelleri, yağmurlu havayı da çocukların favori havası haline getirir. Yağmurdan korkmayan Columbialı çocuklar, tüm tehlikelerden uzak doyasıya eğlenir. Kendi tarzını bulmaya çalışırken Columbia ürün renk skalasından yardım alır. Üşümeden, ıslanmadan, hasta olmadan dışarıda keyifli vakitler geçirir. Her yaş grubuna hitap eden Columbia yağmurluk seçenekleri arasından istek ve ihtiyaçlarına en uygun olan ürünü seçebilir, soğuk ve ıslak havadan maksimum korunurken yağmurun tadını doyasıya çıkarabilirsin.

Daha fazlasını oku