Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi
Ürün Cinsi
Renk
renk

Gri

(2)

renk

Siyah

(1)

Fiyat
10441044
Sırala
Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt
Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt
Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt

Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt

1.044,94 TL1.899,90 TL
Midweight Crew 2 Çocuk İçlik Üst
Midweight Crew 2 Çocuk İçlik Üst

Midweight Crew 2 Çocuk İçlik Üst

1.044,95 TL1.899,90 TL
Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt
Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt
Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt

Midweight Tight 2 Çocuk İçlik Alt

1.044,94 TL1.899,90 TL

Çocuk İçlik Modelleri ve Fiyatları Columbia'da

Hava sıcaklığının insan yaşamı için düşük kabul edildiği dönemlerde sağlıklı ve zinde bir yaşam için içlik kullanılması gerekir. Columbia marka içlikler gerek tasarımı gerekse performansı ile kullanıcılarına üst düzey bir deneyim sunar. Özellikle bakıma en çok ihtiyaç duyulan dönem içerisinde olan çocuklar için bu ürünler oldukça önemli bir role sahiptir. Çocuk içlik ürünleri ile sizler de çocuklarınızı soğuk havalara karşı koruma altına alabilirsiniz. Hem günlük kullanım için hem de spor yaparken büyük fayda sağlayan bu giysiler; alt ve üst olmak üzere iki ayrı parçadan oluşur. Columbia kız çocuk içlik, kıyafetlerin altında rahat giyilebilen ve hareket engeli sunmayan özellikleri sayesinde kullanıcıları tarafından tam not almayı başarır. Columbia erkek çocuk içlik; kumaş kalitesi, tasarımı ve üst düzey performansıyla göz dolduran çocuk termal içlik ürünleri ile sizler de çocuklarınızı soğuk havalara karşı koruma altına alabilirsiniz.

Çocuk İçlik Özellikleri Nelerdir?

Soğuk algınlığına bağlı olarak gelişen birçok hastalığın önlenmesinde önemli bir yere sahip olan bu içlikler Columbia kalitesi ile sunulur. Hem estetik açıdan hem de sağladığı faydalar ile ön plana çıkar. Sürekli hareket halinde olan çocuklar için konfor seviyesini üst düzeye taşıyan bu parçalar, soğuk hava koşullarına karşı başarılı bir performans sergiler. Nefes alabilen esnek yapısı ve vücudu saran kalıbı sayesinde hareket alanını kısıtlamaz. Kaliteli kumaşı, rahat kalıbı ve estetik dikişleri ile beklentiyi karşılayan bir performans sergiler. Nefes alan kumaşı sayesinde vücudun nem dengesini koruyarak ciltte oluşabilecek tahrişi azaltır. Columbia çocuk içlik modelleri, zorlu hava şartlarına karşı üst düzey bir koruma sağlayarak aktivitelerinize odaklanmanızı mümkün kılar. Özel olarak formülize edilen yapısı zorlu hava koşullarına karşı üst düzey performans sergiler. Vücut ısısını dengeleyen erkek çocuk içlik çeşitleri ile sizler de çocuklarınızın sağlığını koruyabilirsiniz.

Çocuk Termal İçlik Modelleri ve Faydaları

Soğuk havalarda kıyafetlerin altına giyilen içlikler, bağışıklığı henüz yeni gelişim gösteren çocuklar için hayati öneme sahiptir. Bu sebeple erkek çocuk termal içlik çeşitleri arasından çocuğunuzun bedenine uygun olan ürün ile sizler de soğuk havalara karşı önlem alabilirsiniz. Çocuklarınızın dengeli ve engelsiz bir şekilde hareket etmesine yardımcı olan içlik çocuk çeşitleri sayesinde çocuklarınıza geniş bir hareket alanı sunabilirsiniz. Yalnızca çocuklar için değil bebekler için de özel olarak üretilen içlik çeşitleri ile bebekleriniz için de sağlıklı bir yaşam sunabilirsiniz. Bebek termal içlik ürünleri, bebeğinizi soğuk havalara bağlı olarak gelişen hastalıklara karşı korur. Bebeğinizin cildi ile direkt olarak temas halindeki erkek bebek içlik modelleri, sağlıklı materyaller kullanılarak üretilir. Bebek içlik takım olarak üretildiği gibi alt ve üst olmak üzere iki ayrı parça halinde de kullanıcılarına sunulur. Bebek içlik tayt ter emici özelliği sayesinde vücuttaki fazla nemi emerek hastalıklara engel olur. Erkek bebek içlik tayt modelleri, rahatlık açısından büyük avantaj sunar. Termal içlik çocuk bedenleri arasından çocuğunuzun ölçülerine uygun olan ürün ile sağlıklı ve konforlu sunabilirsiniz.

Bebek İçlik Modelleri

Bebeğinizin soğuk havalarda sağlıklı ve konforlu bir deneyim yaşamasında etkili olan bebek içlik ürünleri hem sağlıklı yapısı hem başarılı performansı ile takdir toplamayı başarır. Farklı bileşenlerden elde edilen içlik türlerinden ihtiyacınıza ve kriterlerinize uygun olan model ile bebeklerinizi hastalıklara karşı koruma altına alabilirsiniz. Bebek yün içlik ürünleri hem sağlıklı hem de üstün performansıyla oldukça beğenilerek kullanılır. Bebeğinizin cildini tahriş etmeyen ve rahatsızlık vermeyen yapısı sayesinde bebek içlik alt modelleri, kışın zorlayıcı hava koşullarında bebeğinizin vücut ısısını dengelemeyi başarır. Bebeklerin haricinde çocuklar için de üst düzey bir performans sergileyen çocuk yün içlik modelleri alt ve üst olmak üzere iki parça halinde sunulur. Kış mevsiminde en çok tercih edilen çocuk yün atlet modelleri, ter emici bir performans sergiler. Hem erkek hem kız çocuk içlik çeşitleri ile sizler de çocuklarınızı sağlıklı, konforlu ve özgür bir şekilde büyütebilirsiniz.

Daha fazlasını oku