Cinsiyet
Beden
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Siyah

(2)

Fiyat
48994899
Sırala

Outdoor markası Columbia, yetişkin ve çocuk kategorilerinde geliştirdiği bot ve çizme modelleri ile spor meraklıları ve sporu yaşam biçimi haline getirmiş kullanıcıların yanı sıra bot seçiminde dayanıklılığı ön planda tutan herkese hitap eder. Çocuk bot modelleri, tasarımları ve işlevselliği ile öne çıkarken aynı zamanda yüksek konfor sağlayan destekler içerir. Tasarımlarında kaliteli malzemeye önem veren Columbia, hem geliştirdiği teknolojiler hem de profesyonel işçilikle her duruma uyum sağlayan kız ve erkek çocuk botları üretir. Soğuğa ve suya dayanıklı üretilen Columbia bot çocuk çeşitleri ve bebek botları aynı teknolojileri içerir. Gelişim çağındaki çocukların ayakları düşünülerek üretilen bu botlar esnekliği sayesinde tüm gün giyilebilir konfora sahip ürünlerdir. Botların yanı sıra Columbia erkek çocuk içlik tasarımlarıyla da çocuklarınızı baştan ayağa korumayı hedefler.

Columbia Çocuk Bot Modelleri Nelerdir?

Columbia çocuklar için tasarladığı botları günlük bot, kar botu, yağmur botu ve yürüyüş botu gibi kategorilerde üretir. Her biri suya dayanıklı ve taban desteğine sahiptir. Zemin etkisini azaltan özel Omni-Grip kauçuk ve Techlite EVA taban, birinci sınıf deri, süet, dokuma tekstil, sentetik deri ve naylon üst (saya) ile birleşir ve Columbia’nın mükemmel çocuk botları ortaya çıkar. Columbia’nın klasik stilini yansıttığı çocuk botları canlı mavi, hardal, kırmızı ve mor renklerle hareketlendirilmiştir. Columbia bebek, küçük ve büyük çocuklar için tasarladığı botları üniseks kullanıma uygun üretir, bu sayede renk ve modellerden dilediğinizi seçip çocuklarınıza giydirebilirsiniz. Ayrıca Columbia çocuk mont modelleri ile tam bir outdoor kombini yapabilirsiniz.

  • Kız Çocuk Bot Modelleri: Çamurlu yollardan karlı sokaklara kadar ayakları kuru ve sıcak tutan kız çocuk bot modelleri kar, yağmur ve yürüyüş botu olarak kategorize edilir. Canlı renklere sahip bu botlar kız çocuklarının narin ve zarif yapılarını korurken outdoor görünümleriyle dayanıklılıklarını vurgular. Yüksek enerji geri dönüşüne sahip orta taban yastıklama sistemi bulunur. Böylece çocuklarınız yorulmadan saatlerce karın ve yağmurun tadını çıkarabilir.
  • Erkek Çocuk Bot Modelleri: Engebeli araziler ve türlü hava koşulları için üretilen erkek çocuk botları, özellikle su birikintilerine meraklı çocuklar için dikişlerine kadar su geçirmez teknolojilerle donatılmıştır. Ekstra destekli süper hafif orta taban, küçük ayaklara hak ettiği rahatlığı verir. Kar botu çocuk modellerinin dış tabanı ise mükemmel bir tutuşa sahip olduğu için düz olmayan tüm zeminlerde bile sabit tutar.
  • Columbia Çocuk Kar Botu: Günlük botlara göre daha fazla teknoloji ve kaymaz taban destekleriyle donatılan kız ve erkek çocuk kar botları, görünümlerine göre oldukça hafiftir. Termal astar, ısı yalıtımı ve su geçirmez özellikler taşıyan bu botlar, kayak ve kardan adam yapmak için mükemmeldir.
  • Columbia Çocuk Yağmur Botu: Bu süper sıcak, su geçirmez kışlık botlar, tıpkı kar botları gibi yağmur ve sulu kar zamanları için ideal ürünlerdir. Erkek ve kız çocuk yağmur botları genellikle tek parça enjeksiyon kaplı TPR dış taban kullanılarak üretilir. Bu sayede yağmur botu modellerinde dayanıklılık, ısı ve su yalıtımı pekiştirilmiş olur.

Columbia Bebek Bot Modelleri

4 ve 7 beden arası ayaklar için uygun olan Columbia bebek bot modelleri, 9 cm’den başlar ve 12 cm’e kadar ayak numarasına rahatça olur. Bebek ayaklarının özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan bebek kar botu ve yağmur botu çeşitleri ultra hafif ve ısı yalıtımlı üretilir. Cırt cırtlı tasarımlar kolay giyilip çıkarılmasıyla ebeveynlere büyük kolaylık sağlar.

  • Kız Bebek Bot: Columbia’nın sahip olduğu tüm teknolojilerin kullanıldığı bu botlar sevimli tasarımlarıyla öne çıkar. İç ve dış desteklerle ilk adımlarını atan bebeklerinizden yerinde duramayan meraklı bebeklerinize kadar tüm gün konfor sağlar.
  • Erkek Bebek Bot: Hem kar hem yağmur botu özellikleri taşıyan bebek botları, su geçirmez özelliklerinin yanı sıra nefes alan saya sayesinde sağlıklı bir kullanım sağlar. Yoğun kış günlerinde üstün koruma sağlayan bu botlarla bebeklerinizi her yere götürebilir ve karın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çocuklar için Bot Modellerinin Özellikleri

Erkek ve kız çocuk kar botları ve yağmur botları hem su geçirmeyen hem de ısı yalıtımı sağlayan teknolojilere sahiptir. Bu teknolojiler Omni-Tech olarak adlandırılır ve her bir özellik için farklı isim verilmiştir. Omni-Heat, ısı yalıtımı sağlayan ve içerideki ısıyı muhafaza eden özel bir astardır. Omni-Grip, iz bırakmayan ve mükemmel tutuş sağlayan taban tasarımıdır. OutDry ise su yalıtımını maksimum seviyede tutan dış kaplamalar için kullanılır. Columbia kız çocuk kar botu ve diğer modellerini yoğun kış günlerinde Columbia kız çocuk içlik ile eş

Daha fazlasını oku