Cinsiyet
Ürün Tipi

Ürün Tipi Ara

Ürün Cinsi

Ürün Cinsi Ara

Renk
renk

Gri

(1)

renk

Kırmızı

(2)

renk

Lacivert

(2)

renk

Mavi

(1)

Fiyat
12991299

Çocuklar, yaz aylarının tadını doyasıya çıkarmak isterler. Park veya plaj gibi özgürce vakit geçirebilecekleri bir alanda bulunmayı oldukça severler. Hatta bazen sokaklarda koşup yürümeyi bile eğlenceli bir aktivite olarak görebilir ve bu aktiviteyi sık sık tekrarlamak isteyebilirler. Çocukların doğal ve içten gelen bu enerjilerini, büyük bir keyifle yansıtmalarını izlemek de ebeveynlere oldukça mutluluk verir. Onların, aktiviteler sürecinde kendilerini iyi hissetmeleri için ebeveynlerin atabileceği ilk adım giysi ve aksesuar tercihi olabilir çünkü çocukların hassas ten yapısı, güneş ışınlarından çok daha kolay etkilenebilir. Özellikle açık alanlarda yapılan spor, yürüyüş, oyun gibi aktiviteler sırasında çocukların zararlı olabilen UV ışınlarından korunması oldukça ön plana çıkar. Güneşin bu etkilerinden korunmak için çocuk şapka modelleri, ideal ve güvenilir bir seçenek olarak listelenir.

Çocuk Şapka Modeli Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk şapka, günlük yaşamı oldukça kaliteli kılan ve çocukların konforunu büyük oranda artıran bir aksesuar olarak görülür. Gün içerisinde devamlı hareket hâlinde olabilen çocuklar, özellikle yaz aylarında dışarıda zaman geçirirken bol bol güneş altında kalabilirler. Kamp alanı yürüyüşlerinde veya kumsalda oynarken, denizde yüzerken bile farkında olmadan çok uzun zaman geçirebilirler.

Çocukların aktif oldukları durumlarda onları, güneş ışınlarından korumak için ideal bir çocuk şapka modeli seçilebilir. Bu sayede çocuklar, beğendiği şapka modelini daha büyük bir hevesle kullanabilirler, böylece şapka kullanımına kolaylıkla alışabilirler. Columbia’dan çocukların kalbini kazanacak kız şapkaları ve erkek çocuk şapka modelleri ile onlara harika aksesuarlar kazandırabilirsiniz.

Şapkanın güneş koruma seviyesi, şapkanın modeli dışında önemli kriterler arasında görülür. Bunun sebebi, her şapkanın veya her şapka kumaşının aynı koruyuculuğa sahip olmaması sayılabilir. Herhangi bir şapka ve onun kumaşı, çocuğunuzu güneş ışınlarından nitelikli bir şekilde korumayabilir. Dolayısıyla çocuk şapkaları arasından tercih yaparken UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyuculuğu yüksek olan modelleri inceleyebilirsiniz.

Çocukların, bu aktiviteler sırasında efor harcadıklarını da düşünerek tercih edilen şapkanın, nem transfer oranı da göz önünde bulundurulabilir. Koşarken, tırmanırken, yürürken veya yüzerken yani genel olarak aktif oldukları anlarda kumaşın özelliği oldukça ön plana çıkar. Çocukların konforunu ve gün içerisindeki performansını etkileyen çocuk şapka kumaşları, yüksek nem emici özelliği bulunan modeller arasından tercih edilebilir. Bu sayede çocukların kuru ve serin kalmalarına yardımcı olabilirsiniz. Çocuk şapka modeli seçiminde genel olarak şunlara dikkat edilebilir:

 • Şapkanın, çocukların favorisi olabilecek bir tasarıma sahip olması.
 • Şapka kumaşının güneş ışınlarına karşı yüksek koruyuculuğu bulunması.
 • Kullanım sırasında UVA ve UVB ışınları için üstün koruma sağlaması.
 • Konforlu kullanım için nem transfer potansiyelinin yüksek olması.

Kız çocuk şapka ve erkek çoçuk şapka modeli tercihinde bu maddeler göz önünde bulundurulabilir. Çok daha konforlu ve keyifli vakit geçirmeleri için onlara ihtiyaçları olan aksesuarı, ideal bir şekilde sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık şapkalar ve çocuk şort modelleri ile harika tatil kombinleri elde edebilirsiniz.

Çocuk Şapka Modelleri ile Daha Yakından Tanışmak İster misiniz?

Erkek bebek şapka ve kız şapka modelleri, sizlere ideal ve kullanışlı olanı sunmak için tasarlanır. Çocuklarınız için güvenli bir oyun, eğlence, aktivite alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Bu birbirinden sevimli bebek şapka modelleri ile gönül rahatlığıyla çocuklarınızın güneş ışınlarından korunmalarını sağlayabilirsiniz. Columbia bebek şapkaları ile daha yakından tanışmak için genel özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 • Güneşin zararlı ışınlarından yüksek ve güvenilir bir koruma sağlar.
 • Terletmeyen ve nem emici bir yapısı bulunur.
 • Renkleri ve tasarımları ile çocukların beğenisini kazanmayı başarır.
 • Ayarlanabilir arka paneli bulunur.
 • Arka boyun paneli, güneş ışınlarından tam koruma performansı sağlar.
 • Yürüyüş alanlarında ve suda kullanıma uygundur.
 • Birinci sınıf kaliteye sahip kumaşlardan üretilir.

Columbia, şapka kız çocuk ve erkek çocuk modelleri ile sizlere mükemmel seçeneklerin olduğu bir portföy sunar. Hem kaliteli hem de güvenilir şapka çeşitleri aracılığıyla çocuklarınızın keyifle geçirdikleri vakitleri artırmanız için tercihlerinizi kolaylaştırır. Kış aylarında çocuk çizme modelleri ile onların konforunu sağlamayı hedefleyen Columbia, yaz mevsiminde de aynı amaçla birbirinden kullanışlı ve şık tasarımlara sahip çocuk aksesuar şapka modellerini listeler.

Daha fazlasını oku