Yeni gelenleri gördün mü? Alışverişe Başla! ›

Mountain View FZ Erkek Sweatshirt
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider

Mountain View FZ Erkek Sweatshirt

Paylaş
799,95 TL1.599,90 TL

İndirim %50

Renk:

Mountain View FZ Erkek Sweatshirt
Mountain View FZ Erkek Sweatshirt

DETAYLAR

KONFORLU VE RAHAT

Şık tasarımıyla öne çıkan Mountain View FZ Sweatshirt, kullanışlı özellikleriyle keyifli bir kullanım deneyimi sunar. Klasik kapüşonlu sweatshirt tasarımını fermuar ve ceplerle birleştiren model, hem soğuk hava koşullarından korunmanı hem de tarzını yansıtmanı sağlar. Pamuk ve polyester malzemelerinin dengeli birleşimi sayesinde soğuğa karşı koruyan bu sweatshirt ile koşu veya yürüyüş etkinlikleri sırasında maksimum konforu elde edebiilirsin.

  • %80 Pamuk,%20 Polyester

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.