W Columbia Lodge Hoodie Kadın Sweatshirt
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider
  • product-slider

W Columbia Lodge Hoodie Kadın Sweatshirt

Paylaş
989,95 TL1.799,90 TL

İndirim %45

Renk:

W Columbia Lodge Hoodie Kadın Sweatshirt

Beden:

straighten

Beden Tablosu

Ürün Detayları

CS0102_031

DETAYLAR

YUMUŞAK, RAHAT VE ŞIK

W Columbia Lodge Hoodie, rengi ve tasarımıyla seni havalı ve konforlu bir görünüme ulaştırır. %56 polyester, %44 pamuk yapısı ile seni her an sıcak tutar. İçinde özgürce hareket etme olanağı sunan W Columbia Lodge Hoodie’nin iki adet cebi ellerini soğuktan korur. Kullanışlılığın ve iyi görünmenin tadını bu model ile çıkarabilirsin.

  • %56 Polyester %44 Pamuk

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz:843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.