Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Titanium 110 Adj Back Unisex Şapka
Titanium 110 Adj Back Unisex Şapka

Titanium 110 Adj Back Unisex Şapka

Paylaş
419.90 TL

Renk:

Titanium 110 Adj Back Unisex Şapka

Columbia Titanium™ 110 Adj Back şapka, özel geliştirilen teknolojili kumaşları ile gün boyu kullanabileceğin bir aksesuar olacak.

TERLEMEDEN ANIN KEYFİNİ ÇIKAR

Ter ile aktif olarak serin tutan Omni-Freeze ZERO™, sıcaklık ve nemi azaltarak spor performansını artırır. Mavi halkalar, kumaş sıcaklığını düşürerek kullanıcıyı serinletir. Omni-Wick™ teknolojisi ise nemi buharlaştırarak en sıcak günlerde dinamik performanslara yol açar.

  • Terle aktive olan serinletme teknolojisi Omni-Freeze ZERO™
  • Omni-Wick™
  • Flexfit® 110 ayarlanabilir

MALZEME

Omni-Freeze ZERO™ Vent-Air Mesh % 100 polyester
  • %100 Polyester

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.