Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Zigzag Side Bag Unisex Çanta
Zigzag Side Bag Unisex Çanta
Zigzag Side Bag Unisex Çanta

Zigzag Side Bag Unisex Çanta

Paylaş
479.90 TL

Renk:

Zigzag Side Bag Unisex Çanta
Rahat görünümlü, ayarlanabilir askılı ve dış ceplere sahip şık çapraz çanta.

ÇAPRAZ ÇANTA RAHATLIĞI

İhtiyacın olan tüm eşyalarını, ayarlanabilir askısı ve dış güvenlik cebi olan bu çapraz çantada taşıyabilirsin.

  • Ayarlanabilir şerit
  • Dış kısımda gizli cep
  • Anahtar tutacağı

MALZEME

PU kaplamalı %100 Polyester
  • 100% Polyester

  • 100% Polyester with PU coating

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS kargo müşteri kodumuz: 47XY62

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.