Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı
Pivot Kadın Ayakkabı

Pivot Kadın Ayakkabı

Paylaş
935.94 TL1,439.90 TL

İndirim %35

Renk:

Pivot Kadın Ayakkabı

GÜN BOYU RAHATLIK

Zorlu araziler için tasarlanırken şehirden ilham alan bu süet spor ayakkabı, doğa yürüyüşlerinin vazgeçilmezi olacak. Gelişmiş darbe emiş desteği sistemi ve kavrayıcı kauçuk tabanı ile konfor sağlarken hoş bir görünüme sahiptir.

  • Güçlü zemin tutuşuna sahip Omni-Grip™ kauçuk taban
  • Uzun süreli konfor, üstün darbe emiş desteği ve yüksek enerji dönüşü için Techlite™ hafif orta taban
  • Süet ve sentetik deri katmanlara sahip örgü üst yüzey

MALZEME

  • %100 Polyester / Kauçuk

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.