Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Midweight II Erkek İçlik
Midweight II Erkek İçlik
Midweight II Erkek İçlik
Midweight II Erkek İçlik

Midweight II Erkek İçlik

Paylaş
1,129.90 TL

Renk:

Midweight II Erkek İçlik

DETAYLAR

SICAK KATMANLAR

Isı yansıtma teknolojisi sayesinde kış ve sonbahar aylarında dışarıda gerçekleştirdiğin spor aktivitelerinde soğuktan etkilenmemeni ve daha özgür olmanı sağlar. Ergonomik yapısıyla vücudunu tamamen sarar ve antimikrobiyal kumaşı sayesinde uzun süreli kullanım sonucunda bile bakteri oluşumunu engeller.

  • Omni-Heat ™ ısı yansıtma teknolojisi
  • Omni-Wick ™
  • Bakteri üremesini engelleyen antimikrobiyal koruma
  • Ergonomik dikiş
  • Esnek bel detayı
  • %100 Polyester

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.