Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

M Titan Pass Erkek Pantolon
M Titan Pass Erkek Pantolon
M Titan Pass Erkek Pantolon
M Titan Pass Erkek Pantolon
M Titan Pass Erkek Pantolon
M Titan Pass Erkek Pantolon

M Titan Pass Erkek Pantolon

Paylaş
1,849.90 TL

Renk:

M Titan Pass Erkek Pantolon
M Titan Pass Erkek Pantolon
Yüksek performans sağlayan birçok özelliğe sahip bu pantolon konforlu hissetmen için tasarlandı.

YOLA ÇIKMAYA HAZIR OL

Yüksek performanslı birçok özelliğe sahip bu pantolonlar su ve lekelere karşı üstün koruma ve 50 faktör güneş koruması özelliği ile hep bir adım önde olman için tasarlandı.

ANIN TADINI ÇIKAR

Rahat, esnek kumaş, elastik bel çevresi ve güçlendirilmiş dizler hareket kolaylığı sağlarken fermuarlı kargo ceplerine ve yan ceplere tüm temel ihtiyaçlarını sığdırabilirsin.

  • Omni-Shield™ ile su ve lekelere karşı üstün koruma
  • Omni-Shade™ ile 50 faktör güneş koruması
  • 4 yönlü konforlu streç kumaş
  • Fermuarlı yan cepler
  • Çıkarılabilir kemer
  • Güvenlik fermuarlı kargo cebi

MALZEME

%90 Geri dönüşümlü Polyester / %10 Elastan
  • %90 Geri Dönüştürülmüş Polyester,%10 Elastan

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.