Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik
Columbia Erkek Terlik

Columbia Erkek Terlik

Paylaş
389.94 TL599.90 TL

İndirim %35

Renk:

Columbia Erkek Terlik
Bu çok amaçlı terlik, taban desteği ve üstün zemin tutuş özelliği ile sıcak havalarda atılacağın tüm maceraların için ideal.

YAZA ADIM AT

Bu çok amaçlı terlik, tabanlık desteği ve üstün zemin tutuş özelliği ile sıcak havalarda atılacağın bütün maceralar için ideal.

TABAN RAHATLIĞI

Hafif, darbe emiş destekli orta taban sana yüksek enerji dönüşü sunarken kaymaz dış taban ayağını yere sağlam basmanı sağlar.

  • Uzun süreli konfor, üstün darbe emiş desteği ve yüksek enerji dönüşü için Techlite™ hafif orta taban
  • Güçlü zemin tutuşu sağlayan Omni-Grip™ kauçuk taban
  • Sentetik üst yüzey

MALZEME

  • Kauçuk

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.