Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere

Bugaboo™ Unisex Bere

Paylaş
299.90 TL

Renk:

Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere
Bugaboo™ Unisex Bere

DETAYLAR

AKILLI SICAKLIK

Bugaboo™ Beanie ile stilini bir adım öteye taşımaya ne dersin? %100 polyester kumaştan üretilen bu bere, Omni-Heat™ ısı yansıtma teknolojisi ile vücut ısını sana geri yansıtır ve soğuk hava koşullarında her daim seni sıcak tutar. Bugaboo™ Beanie ile dışarıda geçirdiğin her an konfor dolu hale gelir.

  • Omni-Heat™ ısı yansıtma teknolojisi
  • Dış: Kaşmir,İç: %100 Polyester

  • %100 Akrilik

  • 100% polyester microfleece, Cashmere-Like Acrylic, Omni-Heat Reflective™ Interlock 100% polyester

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS kargo müşteri kodumuz: 47XY62

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.