Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Kamp Bardağı 0.4 L
Kamp Bardağı 0.4 L

Kamp Bardağı 0.4 L

Paylaş
487.43 TL649.90 TL

İndirim %25

Renk:

Kamp Bardağı 0.4 L
Kamp Bardağı 0.4 L

Dağlardaki soğuk sabahlarda bile kahveni sıcak tut. Bu sağlam, paslanmaz çelik bardak zorlu doğa maceraların için dayanıklıdır.
•Çift katmanlı vakumlu yalıtımı ile içeceğini sıcak tutar.
•18/8 Paslanmaz çelik yapısı ile sağlam ve güvenilir kullanım
•Bastırılarak kapatılabilen şık kapak, içeceğin dökülmemesini sağlar.
•BPA içermez
•Rahat ve güvenli tutulmasını sağlayan kaynakla birleştirilmiş kulp
Ürün Malzemesi: Paslanmaz Çelik, Polipropilen, Silikon

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.