Yeni gelenleri gördün mü? Keşfetmek için tıkla! ›

Fire Side Sherpa Çocuk Polar Üst
Fire Side Sherpa Çocuk Polar Üst

Fire Side Sherpa Çocuk Polar Üst

Paylaş
999.90 TL

Renk:

Fire Side Sherpa Çocuk Polar Üst
Fire Side Sherpa Çocuk Polar Üst

DETAYLAR

KAMP İÇİN HAZIRLIKLI OL

Sherpa polar üst ile gününü yürüyüş ile başlatıp kamp ateşi etrafında marşmelov keyfi ile sonlandır. Fermuarı kapat, soğuk dışarıda kalsın, sen akşamları açık havanın keyfini çıkar.

KADİFE YUMUŞAKLIĞI

İçi ve dışı uzun tüylü polar ile kaplı olan bu peluş kaban, ellerini sıcacık tutacak mikro polar astarlı cepleri ile kadifemsi bir yumuşaklık sağlar.

  • Yan cepler
  • Rahat manşetler
  • Elastik etek ucu
  • Hourglass High Pile Fleece %100 Polyester

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS Kargo ya da Yurtiçi Kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS Kargo müşteri kodumuz: 47XY62 Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 843407459

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.