Kenzie Cove Slim Kadın Pantolon
Kenzie Cove Slim Kadın Pantolon
Kenzie Cove Slim Kadın Pantolon
Kenzie Cove Slim Kadın Pantolon
Kenzie Cove Slim Kadın Pantolon

Kenzie Cove Slim Kadın Pantolon

Paylaş
183.95 TL459.90 TL

İndirim %60

Renk:

Kenzie Cove Slim Kadın Pantolon

Şık ve fonksiyonel tasarımıyla dikkatleri çeken Kenzie Cove™ Slim pantolon, günlük kullanımda ya da doğa aktivitelerinde rahatlıkla kullanabileceğin bir ürün.

KONFORU HİSSET

Orta bel yüksekliği ve yumuşak kumaşı sayesinde içinde kolaylıkla hareket edebilmeni sağlar. Vücudu sıkmayan pamuklu yapısı konforlu bir kullanım sunar ve günlük pantolon için aradığın özelliklere sahiptir.

  • Yan cepler
  • Orta yükseklikte bel

MALZEME

%100 Pamuk
  • %100 Pamuk

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS kargo aracılığıyla Gözalan Mağazacılık Tekstil ve Sanayi A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS kargo müşteri kodumuz: 47XY62

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.